آلگری: یوونتوس هنوز هم نمی تواند خودش را قهرمان سری A بداند

به گزارش وبلاگ کابینت، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود افزایش فاصله تیم صدرنشینش با ناپولی رده دومی، هنوز هم قهرمانی تیمش در این فصل از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا را قطعی نمی داند.

آلگری: یوونتوس هنوز هم نمی تواند خودش را قهرمان سری A بداند

به گزارش وبلاگ کابینت، بانوی پیر در هفته سی و سوم سری A پیروز شد میهمانش پالرمو را با نتیجه قاطع 4 بر صفر شکست دهد و با توجه به باخت شنبه شب ناپولی رده دومی برابر اینتر، حاشیه امنیتش را در صدر جدول رده بندی رقابت ها به 9 امتیاز افزایش دهد. این در حالی است که تنها پنج هفته دیگر به سرانجام فصل باقی مانده و احتمال ثبت پنجمین قهرمانی متوالی بانوی پیر قوت گرفته است. با این حال ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر هنوز حاضر نیست درباره قهرمانی تیمش حرف بزند.

آلگری در گفت و گو با شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا گفت: در این بازی ما در نیمه اول موقعیت های گلزنی فراوانی داشتیم، اما پس از 10 دقیقه تمرکزمان را از دست دادیم. هیچ تیمی نمی تواند 90 دقیقه تمام روی کارش تمرکز کند، حتی ما.

نتایج بهتر یوونتوس دربازی های رودررویش با ناپولی بدان معناست که حتی اگر این دو تیم در سرانجام فصل هم امتیاز شوند، این یووه است که اسکودتو را می برد. با این حال آلگری روی آمار گل های خورده و زده تیمش تأکید داشت.

آلگری ادامه داد: پای تفاضل گل هم در میان است. ما نباید گل بخوریم. بازی باید بهتر از این ها مدیریت گردد، چون ما در بخش سرانجامی کورس قهرمانی هستیم. وقتی حریف تان دارد جان می دهد، شما باید کارش را یکسره کنید. شکست ناپولی سبب شد این گونه به نظر برسد که کورس قهرمانی برای اسکودتو تمام شده است، اما این گونه نیست. ما هنوز دو پیروزی و یک تساوی دیگر می خواهیم تا 86 امتیازی شویم. من بازی های پیش روی تیمم را از پیش برده نمی بینم و می گویم که فقط باید امتیازات مان را افزایش دهیم. باید توجه داشته باشیم که برنامه سایر تیم ها نسبت به برنامه تیم ما آسان تر است.

سرمربی بانوی پیر در سرانجام تأکید کرد: اگر بخواهیم براساس نتایج قضاوت کنیم، یوونتوس فعلی، قوی ترین تیمی است که باشگاه یوونتوس داشته است. ما با گروهی از بازیکنان حرفه ای فوق العاده و جوان های آینده دار می توانیم از این هم بهتر شویم. این یوونتوس آینده روشنی دارد. ما بازیکنان جوان مان را در سطحی متفاوت از مسئولیت قرار خواهیم داد. ما می خواهیم به خط سرانجام برسیم آن هم در شرایطی امتیازات مان بیشتر از ناپولی است.

منبع: تسنیم

به "آلگری: یوونتوس هنوز هم نمی تواند خودش را قهرمان سری A بداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: یوونتوس هنوز هم نمی تواند خودش را قهرمان سری A بداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید