اختصاص یک درصد مالیات ارزش افزوده به شهرک های صنعتی

به گزارش وبلاگ کابینت، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در زاهدان گفت: یک درصد از مالیات های ارزش افزوده به توسعه شهرک های صنعتی اختصاص می یابد.

اختصاص یک درصد مالیات ارزش افزوده به شهرک های صنعتی

به گزارش وبلاگ کابینت محسن صالحی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان، توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی را یکی از اولویت های این وزارتخانه اعلام نمود و گفت: با همکاری مجلس قرار است یک درصد از مالیات های ارزش اضافه کرده که از واحدهای فراوریی گرفته می گردد برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی هزینه گردد. وی اضافه کرد: در این مرحله وظیفه آنالیز همه جانبه در مورد شهرک ها و اولویت بخشی جذب منابع و اعتبارات است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان هم گفت: در حوزه زیرساخت به ویژه آب و برق مشکل اساسی در شهرک های صنعتی وجود دارد که باید رفع گردد. نادر میرشکار ادامه داد: برای توسعه صنعت در سیستان و بلوچستان احتیاج است برنامه های اساسی و اصولی ارائه و عملیاتی گردد. وی به بعضی واحدهای فراوریی بلااستفاده اشاره نمود و اضافه کرد: برای رونق و دوباره برگرداندن چرخه فراوری به این واحدها باید کوشش گردد که برنامه های خوبی در این زمینه در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان بیان نمود: با توجه به مسائل صنعتی که در این استان وجود دارد، سهم تسهیلات و یارانه این استان نباید با سایر استان ها یکسان در نظر گرفته گردد. در سرانجام این مراسم از زحمات حسینعلی سارانی تقدیر و مهندس راشکی به عنوان سرپرست شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان منصوب شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اختصاص یک درصد مالیات ارزش افزوده به شهرک های صنعتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص یک درصد مالیات ارزش افزوده به شهرک های صنعتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید