ادامه کاهش فوتی ها و موارد ابتلا به کرونا در چین

به گزارش وبلاگ کابینت، مقام های دولت چین اعلام کردند، تعداد موارد ابتلا و فوتی ناشی از ویروس کرونا در این کشور همچنان رو به کاهش و موارد درمان مبتلایان رو به افزایش است.

ادامه کاهش فوتی ها و موارد ابتلا به کرونا در چین

به گزارش وبلاگ کابینت از فارس، کمیسیون ملی بهداشت چین بامداد امروز سه شنبه به وقت تهران آمار تازه ای از شرایط شیوع ویروس کرونا، شمار مبتلایان، تعداد فوتی ها و درمان شدگان ارائه کرد.

بنا بر گزارش خبرگزاری آناتولی، طبق اعلام کمیسیون ملی بهداشت چین شمار افرادی که در این کشور به دلیل ابتلا به کووید 19 جان خود را از دست می دهند، همچنان رو به کاهش است.

این کمیسیون، بامداد امروز سه شنبه در ادامه اطلاع رسانی های دولت چین درباره شرایط شیوع ویروس کرونا و کوشش ها برای مهار آن آمار تازه ای ارائه کرد.

بنا بر اطلاعات این نهاد، طی 24 ساعت گذشته در مجموع 17 نفر در چین جانشان را بر اثر کرونا از دست دادند و 19 مورد جدید ابتلا به این ویروس ثبت شده است.

با احتساب موارد جدید فوتی، میزان تلفات ویروس کرونا در چین به 3139 کشته افزایش یافته و تعداد مبتلایان هم به 80754 تن رسیده است.

16982 نفر از مبتلایان در بیمارستان ها و مراکز درمانی در حال معالجه هستند و حال 4794 تن از مبتلایان، وخیم است.

طبق گزارش ها،59922 نفر از مبتلایان به کرونا در چین بعد از درمان، از بیمارستان ها مرخص شده و به خانه برگشته اند.

شیوع ویروس کرونا از دسامبر 2019 (اواسط دی ماه) ابتلا در شهر ووهان چین خبرساز شد و سپس به تدریج به دیگر نقاط سرایت کرد. طبق آخرین خبرها، این ویروس تا امروز به 110 کشور دنیا سرایت نموده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "ادامه کاهش فوتی ها و موارد ابتلا به کرونا در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه کاهش فوتی ها و موارد ابتلا به کرونا در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید