از ظرفیت های اتاق بازرگانی بین المللی برای توسعه بازارهای هدف استفاده گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، دومین جلسه گردهمایی نمایندگان رابط کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) در اتاق های بازرگانی سراسر کشور برگزار گردید. محمد خزاعی، دبیرکل کمیته ایرانی هدف از برگزاری این نشست آنلاین را مشارکت هرچه بیشتر اتاق های بازرگانی سراسر کشور و افزایش تعاملات، رایزنی برای گسترش همکاری ها با اتاق بازرگانی بین المللی بیان کرد.

از ظرفیت های اتاق بازرگانی بین المللی برای توسعه بازارهای هدف استفاده گردد

دبیرکل کمیته ایرانی ICC، ضمن تاکید بر لزوم مشارکت بیشتر و حضور اتاق های بازرگانی سراسر کشور در رویدادهای ICC، بر برقراری ارتباط بین اتاق های بازرگانی و کمیته های ملی ICC با هدف بهره مندی از ظرفیت ها و قابلیت های اتاق های بازرگانی کشورمان، در راستای تسهیل مراودات تجاری و سرمایه گذاری و توسعه بازارهای هدف اشاره نمود.

او همچنین به امکان بهره مندی از خدمات ICC اعم از آموزش، خدمات مشورتی و حقوقی، گزارش ها و مطالب کمیسیون ها، استفاده از خدمات فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی (WCF) و ضرورت ایفای نقش فعال در آن را تاکید نمود.

خزاعی از آمادگی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی برای معرفی فرصت ها، دستاوردها، خدمات و کوشش های اتاق های بازرگانی کشور در سطح بین المللی اطلاع داد.

در ادامه این نشست نمایندگان رابط بعضی از اتاق های بازرگانی، پیشنهاد و نظر خود را مطرح کردند و به ابهام آن پاسخ داده شد.

قرار شد علاوه بر دعوت از اتاق ها به مشارکت در رویدادهای ICC و دوره های آموزشی، جلسات نمایندگان رابط به صورت ماهانه برگزار گردد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "از ظرفیت های اتاق بازرگانی بین المللی برای توسعه بازارهای هدف استفاده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از ظرفیت های اتاق بازرگانی بین المللی برای توسعه بازارهای هدف استفاده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید