استخدام وکلای خارجی از سوی النصر در ماجرای شکایت از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ کابینت، یک رسانه عربستانی از استخدام وکلای برجسته جهانی توسط باشگاه النصر در ماجرای شکایت از پرسپولیس اطلاع داد.

استخدام وکلای خارجی از سوی النصر در ماجرای شکایت از پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کابینت، روزنامه الریاضیه عربستان و به نقل از یک منبع معتبر و نزدیک به باشگاه النصر نوشت: این باشگاه از وکلای متخصص و باتجربه در پرونده های ورزشی جهانی استفاده نموده تا بتواند شکایت خود را علیه پرسپولیس در کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا و دادگاه عالی ورزش (CAS) پیش ببرد.

باشگاه النصر پرونده حقوقی اش را به چهار وکیل اسپانیایی، برزیلی (2 نفر) و آسیایی سپرده است. این موضوع نشان می دهد که این باشگاه برای اعتراض و تجدیدنظر به رأی اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مدت زمان قانونی 10 روزه مصمم است. النصر برای شکایت به CAS باید منتظر نظر کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا بماند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) پیش از این اعتراض باشگاه النصر عربستان در رابطه با ملاقات مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس در منطقه غرب طبق ماده 59 آیین نامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 را رد نموده بود.

النصر با شکایت به AFC اعلام نموده بود که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته بوده و نماینده ایران نمی توانست از بازیکنان جدید خود استفاده کند؛ موضوعی که کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از آنالیز، آن را رد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استخدام وکلای خارجی از سوی النصر در ماجرای شکایت از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام وکلای خارجی از سوی النصر در ماجرای شکایت از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید