افتتاح و کلنگ زنی 572 پروژه عمرانی و تولیدی هفته دولت در مازندران

به گزارش وبلاگ کابینت، به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی صبح پنجشنبه در نشست خبری ویژه هفته دولت با بیان اینکه 544 پروژه هفته دولت افتتاح می گردد اضافه نمود: همچنین 27 پروژه با 386 میلیارد تومان اعتبار هفته دولت در استان کلنگ زنی می گردد.

افتتاح و کلنگ زنی 572 پروژه عمرانی و تولیدی هفته دولت در مازندران

وی اضافه نمود: از مجموع پروژه ها، 13 پروژه با 516 نفر اشتغالزایی و 532 طرح عمرانی و زیرساختی است و در مجموع 510 پروژه در حوزه ادارات و دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی و 35 پروژه در حوزه عمرانی شهری و شهرداری ها است و بالاترین پروژه ها در نور، آمل، بابل و ساری اجرا می گردد.

استاندار مازندران با گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: آنان نشان دادند که می گردد که خدمتگزار بی منت بود و شانی جز خدمتگزاری نداریم.

وی با تاکید بر پیروی از سیره و منش شهیدان رجایی و باهنر و با بیان اینکه در دوران رشد به سر می بریم گفت: مازندران مملو از جوانان پرشور و ارزشی است اما در شرایط کنونی دشمنان با هزینه های هنگفت درصدد هستند مردم ما را از انقلاب و جمهوری اسلامی جدا نمایند و در پی آن هستند تا فراوری نارضایتی، بدبینی و ناکارآمدی نمایند.

استاندار مازندران با عنوان اینکه روی دیگری از سناریوهای مخرب در دستور کار دشمن قرار گرفته است اضافه نمود: در چنین شرایطی به هوشیاری و شناسایی غفلت ها احتیاج داریم و سیاست ها و برنامه هایی برای بالندی انقلاب دنبال کنیم.

اسلامی به اقدامات و سرمایه گذاری های انجام شده طی فعالیت دولت در استان مازندران یادآور شد: محورهای توسعه مازندران شفاف نبوده است درحالی که محورهای توسعه باید متاثر از استعدادهای سرزمینی باشد از اینرو حس عقب ماندگی در استان ایجاد گردیده است.

وی اضافه نمود: تعیین نبودن اینکه آیا مازندران قطب صنعتی، کشاورزی و یا گردشگری است سبب گردیده تا عدم نگاه یکپارچه را در استان ببینیم و امروز مهمترین مشکل، بخشی نگری در استان است.

استاندار مازندران به تشکیل اتاق فکر برای ترسیم نقشه توسعه وتعالی استان اشاره نمود و گفت: این نقشه توسعه و تعالی باید سه فاز را طی کند که احصاء مسائل و مشکلات استان، ارائه راه چاره ها برای حل مسائل از جمله فازها است.

اسلامی با اظهار اینکه توسعه با محوریت مردم باید محقق گردد گفت: در این راستا، بنیاد توسعه و تعالی استان ایجاد گردیده است.

استاندار مازندران با تاکید بر اقتصاد دریامحور، ایجاد همکاری و تبادلات با استان های هم مرز را امری مهم برشمرد و گفت: بخش خصوصی محور همکاری ها است و همه نوع حمایت را از بخش خصوصی به عمل خواهیم آورد.

وی به سفر هیئت اقتصادی ولگاگراد اشاره نمود و آن را نقطه عطفی برای توسعه مبادلات اقتصادی دانست و گفت: باید از این فرصت طلایی استفاده کنیم و هدفگذاری سه میلیارد دلاری صادرات در استان باید محقق گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افتتاح و کلنگ زنی 572 پروژه عمرانی و تولیدی هفته دولت در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح و کلنگ زنی 572 پروژه عمرانی و تولیدی هفته دولت در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید