افزایش ابر و احتمال بارش باران در استان بوشهر

پیغام مساعدی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت آب وهوای استان بوشهر گفت: آنالیز نقشه های هواشناسی نشان دهنده پایداری و آرامش جو طی امروز تا سه روز آینده است.

افزایش ابر و احتمال بارش باران در استان بوشهر

وی اضافه نمود: در ساعاتی از فردا افزایش ابر و احتمال بارش خفیف و پراکنده باران در بعضی نقاط استان دور از انتظار نخواهد بود و احتمال رخداد مه رقیق صبحگاهی و غبار محلی در طول روز در بعضی نقاط استان وجود دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر در ارتباط با وضعیت دریایی نیز بیان نمود: خلیج فارس نیز آرام و بدون تلاطم پیش بینی می گردد.

وی ادامه داد: برای ساعات آینده آسمان استان غالباً صاف خواهد بود و در طول روز گاهی غبار محلی و در بعضی نقاط احتمال مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می گردد و از ظهر فردا به تدریج افزایش ابر را شاهد خواهیم بود.

مساعدی اضافه نمود: جهت وزش باد امروز غالبا شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت 8 تا 28 کیلومتر در ساعت و فردا به تدریج جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت 8 تا 28 گاهی تا 32 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام نمود: ارتفاع موج دریا نیز بین 30 تا 60 سانتیمتر خواهد بود و گاهی تا 90 سانتیمتر می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افزایش ابر و احتمال بارش باران در استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ابر و احتمال بارش باران در استان بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید