امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، خبات بیگلر در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد امتیاز تیم لیگ فزونی والیبال راه یاب ملل، گفت: این امتیاز را ما از جایی نخریدیم و متعلق به ارگان و یا سازمان خاصی نبوده است، بلکه خودمان از نقطه صفر آغاز کردیم و پله پله رشد نموده و در حال حاضر یک تیم لیگ فزونی است.

امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می گردد

وی اضافه کرد: ما هیچ تصمیمی برای فروش امتیاز نداریم و اگر ارگان، شرکت خصوصی و هر فرد دیگری بخواهند تیم را در استان کردستان حفظ کند حاضر به واگذاری رایگان آن هستم و حتی حاضر به کمک اقتصادی هستیم و تیم فوتبال بانوان را نیز به همین شرط واگذار کردیم و بعضی از بدهی ها را نیز تسویه کردیم.

مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل مریوان در مورد دلیل انصراف از تیم داری اعلام کرد: متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا درآمد شرکت خصوصی ما بسیار پایین آمده است و توان تأمین هزینه های تیم را نداریم و مسئولان استانی و شهرستانی هم هیچ کمکی به ما ننموده اند و برنامه ای هم برای هر نوع کمکی به ما ندارند.

بیگلر در مورد شایعاتی مبنی بر اینکه به خاطر استفاده از معافیت اقتصادیاتی تیم داری نموده است، گفت: در حال حاضر هیچ قانونی مبنی بر اینکه یک شرکت خصوصی از یک تیم ورزشی حمایت کند و از پرداخت اقتصادیات معاف گردد، نیست و نهایتاً هزینه ها قابل قبول می گردد که اصلاً هزینه ها برای شرکت ما نیز قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: ما یک شرکت بازرگانی و تجاری نیستیم که محصولی برای فروش داشته باشیم، هر هزینه ای در ورزش نموده ایم هیچ بازگشتی نداشته است، ما نه تنها معاف اقتصادیاتی نداشته ایم بلکه سالیانه یک تا یک و نیم میلیارد تومان ارزش اضافه نموده را در استان کردستان پرداخت نموده ایم که به اقتصاد استان کمک کوچکی نموده باشیم.

مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل مریوان یادآور شد: ما یک شرکت خدماتی هستیم و کارفرما و مشتری ما دولت است و نیازی به تبلیغات نداریم و هدف ما رشد و استعدادیابی جوانان و دلخوشی مردم کردستان بوده است.

بیگلر در مورد عدم حمایت مسئولان و کمک های دولتی، گفت: منظور ما از کمک دولتی صرفاً کمک اقتصادی نبوده و نیست، مسئولان می توانستند امکانات دولتی را در اختیار ما بگذارند و یا ما را در برگزاری مسابقات کمک نمایند اما متأسفانه دریغ از هر نوع کمکی، حتی مسابقات ما از شبکه استانی پخش زنده نداشت.

وی اضافه کرد: ما حتی نمی توانیم از مردم درخواست کمک بکنیم، سال گذشته هیئت والیبال سه بازی بلیط فروشی کرد و همان هم متأسفانه به اسم ما تمام شد و خیلی ها گفتند که درآمدزایی برای شرکت و باشگاه راه یاب ملل مریوان بوده است.

مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل مریوان ادامه داد: سال گذشته 450 دست لباس ورزشی راه یاب ملل را به قیمت 55 هزار تومان خریداری کردیم و به قیمت 50 هزار تومان در مراکز ورزشی به فروش می رساندیم که فقط سه دست آن فروخته شد، ما نمی توانیم روی کمک اقتصادی مردم حساب باز کنیم و از مردم صرفاً حمایت هواداری می خواهیم.

بیگلر یادآور شد: در بحث باشگاه درآمد زایی نداشتیم و هدف ما تشویق جوانان به ورزش و تخلیه انرژی مردم و دلخوشی آنان بود که در طول این سه سال آن را انجام دادیم، ما حس و حال طرفداران را درک می کنیم که ناراحت باشند و ما نیز این ناراحتی را داریم و جدا از این قضیه، سرمایه گذاری پنج میلیاردی ما بی نتیجه مانده است و ناراحتی ما بابت نونهالان، نوجوانان و جوانانی است که با شور و اشتیاق فراوان در تیم حاضر شدند.

وی اعلام کرد: ما به تنهایی نمی توانیم مقابل مدعیانی همچون شهرداری ارومیه، کاله، سپاهان، شهرداری ورامین، سایپا و دیگر تیم های لیگ فزونی که بودجه خاص و یا درآمد ثابت و پایدار داشتند رقابت کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید