انتخابات مقدماتی آمریکا، جو بایدن در یک ایالت کلیدی دیگر پیروز می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، پیش بینی رسانه های آمریکا حاکی است جو بایدن در انتخابات ایالت فلوریدا که در ادامه رقابت های درون حزبی برای معین نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار می گردد به پیروزی دست پیدا خواهد نمود.

انتخابات مقدماتی آمریکا، جو بایدن در یک ایالت کلیدی دیگر پیروز می گردد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کابینت، رسانه های آمریکا بامداد چهارشنبه پیش بینی نموده اند جو بایدن، نامزد پیشتاز حزب دموکرات در مرحله درون حزبی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در رأی گیری ایالت فلوریدا بر رقیبش برنی سندرز پیروز خواهد شد.

شبکه خبری ان بی سی نیوز گزارش داد این 219 وکیل انتخاباتی دارد. پیش بینی شده بایدن 60.9 درصد آرا و برنی سندرز 22.7 درصد آرا را از آن خود خواهند کرد.

این شبکه نوشته بایدن با این نتیجه از حمایت 126 وکیل و برنی سندرز از حمایت 17 وکیل برخوردار خواهد شد.

در حال حاضر جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا در دولت باراک اوباما نامزد پیشتاز دموکرات ها است و برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و تولسی گابارد نماینده ایالت هاوایی در مجلس نمایندگان آمریکا هم در رقابت برای نامزدی این حزب برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری قرار دارند.

بایدن در هفته های اخیر توانسته موقعیت خود به عنوان نامزد پیشتاز را تحکیم کند و قبل از این رأی گیری ها از حمایت 885 وکیل انتخاباتی برخوردار شده است.

سندرز که در کوشش برای عقب راندن بایدن از صندلی نخست نامزدهای دموکرات است، رای 732 موکل انتخاباتی را کسب نموده است. گابارد هم با کسب 2 موکل انتخاباتی، عملا شانسی برای پیروزی در انتخابات مقدماتی ندارد. هر نامزد برای پیروزی نهایی در کارزار مقدماتی ریاست جمهوری آمریکا به 1991 وکیل انتخاباتی احتیاج دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "انتخابات مقدماتی آمریکا، جو بایدن در یک ایالت کلیدی دیگر پیروز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات مقدماتی آمریکا، جو بایدن در یک ایالت کلیدی دیگر پیروز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید