بایدن کماکان نامزد پیشتاز دموکرات ها در انتخابات 2020 آمریکا

به گزارش وبلاگ کابینت، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا کماکان در نظرسنجی ها برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا پیشتاز است.

بایدن کماکان نامزد پیشتاز دموکرات ها در انتخابات 2020 آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کابینت، نتایج جدیدترین نظرسنجی منتشرشده در آمریکا روز آدینه نشان می دهد جو بایدن، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا کماکان نامزد پیشتاز حزب دموکرات برای رقابت با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به شمار می رود.

نتایج این نظرسنجی ملی که در اختیار پایگاه خبری-تحلیلی هیل قرار گرفته نشان می دهد جو بایدن نزدیک به 20 درصد از رقیبش برنی ساندرز عملکرد بهتری داشته است.

در این نظرسنجی که توسط مرکز افکارسنجی CAPS/Harris صورت گرفته 36 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که در انتخابات سال 2020 به جو بایدن رأی خواهند داد؛ 17 درصد گفته اند که نامزد دلخواه آنها از حزب دموکرات، برنی سندرز است.

جو بایدن در اکثر نظرسنجی هایی که تا کنون صورت گرفته اند نامزد پیشتاز حزب دموکرات بوده و بعد از او برنی سندرز در رتبه دوم قرار داشته است.

سناتور کملا هریس، از دیگر نامزدهای حزب دموکرات هم با کسب حمایت 8 درصد از شرکت نمایندگان در نظرسنجی در صندلی سوم قرار گرفته است.

تاکنون 23 سیاستمدار دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نامزد شده اند. بر اساس قوانین حزب، این افراد باید در انتخابات درون حزبی با یکدیگر رقابت نمایند تا نهایتا یک نفر به عنوان نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات 2020 رو در روی نامزد حزب جمهوری خواه که احتمالا دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا باشد، انتخاب گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "بایدن کماکان نامزد پیشتاز دموکرات ها در انتخابات 2020 آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن کماکان نامزد پیشتاز دموکرات ها در انتخابات 2020 آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید