بخش فیزیکی و حضوری نمایشگاه فرانکفورت حذف شد

به گزارش وبلاگ کابینت، بخش فیزیکی و حضوری سال جاری نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت به دلیل محدودیت های سفر ناشی از بیماری همه گیر کرونا لغو شد.

بخش فیزیکی و حضوری نمایشگاه فرانکفورت حذف شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ کابینت، بخش فیزیکی و حضوری هفتاد و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت در امسال به دلیل محدودیت های سفر ناشی از بیماری همه گیر کرونا لغو شد.

محدودیت های ناشی از ویروس کرونا مانع از حضور به موقع بسیاری از کشورها در محل نمایشگاه می گردد. علاوه بر این، الزامات قرنطینه ای که از روز اول اکتبر 2020 اعمال می گردد شرکت غرفه داران اروپایی و سایر بازدیدنمایندگان از کشورهای مختلف را تقریبا غیرممکن ساخته است.

در این دوره از نمایشگاه برای اولین بار علاقه مندان به فرهنگ و هنر می توانند به صورت مجازی در این رویداد بین المللی شرکت نمایند و از برنامه های این نمایشگاه که شامل پخش زنده مراسم روز نمایشگاه کتاب دیجیتال (17 اکتبر)، پخش زنده سخنرانی ها، پخش و برگزاری 80 رویداد زنده و همچنین پخش زنده مراسم اهدا جوایز کتاب در سطح شهر فرانکفورت است، بهره مند شوند.

به گفته رئیس انجمن ناشران و کتاب فروشان آلمان، علاقه مندان می توانند از تمام برنامه های نمایشگاه چه به صورت پخش زنده و چه به صورت ضبط شده استفاده نمایند.

نمایشگاه مجازی فرانکفورت شامل برنامه هایی متنوع از قبیل بستر جدید مجازی حق امتیاز فرانکفورت، مجموعه رویدادهای مجازی رایگان برای متخصصان صنعت نشر (12 تا 15 اکتبر) و ... است. برای شرکت در رویدادها ثبت نام در بخش کتاب من نمایشگاه مجازی (My Book Fair) الزامی است. این کار از اواسط سپتامبر به وسیله سایت نمایشگاه (www.buchmesse.de) امکان پذیر است.

برنامه روز کانادا میهمان ویژه، برنامه بارقه های امید (برنامه ای دیجیتالی برای بازیابی خوشبینی و نگرش مثبت)، برنامه نشست های مجازی سیاس-اجتماعی با حضور سخنوران برجسته و برنامه اعطای جوایز کتاب آلمان (بهترین کتاب آلمان و صلح کتابفروشان آلمان) و .... از دیگر برنامه های هفتاد و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت خواهد بود.

بخش مجازی هفتاد و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت با حضور جمعی از سخنرانان دنیا همچون اروین ولش، جان نیون، الیزابت گیلبرگ و... از 23 تا 28 مهر (14 تا 18 اکتبر 2020) با بهره گیری از برنامه های دیجیتالی در محل دائمی نمایشگاه کتاب فرانکفورت به صورت آنلاین برگزار می گردد.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بخش فیزیکی و حضوری نمایشگاه فرانکفورت حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش فیزیکی و حضوری نمایشگاه فرانکفورت حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید