برانکو: فغانی 2 پنالتی ما را نگرفت

به گزارش وبلاگ کابینت، داور 2 پنالتی برای ما نگرفت و یک کارت قرمز هم به مربی مان داد. فقط یک یادآوری می کنم، بازیکن نساجی توپ را که در حال گل شدن بود با دست گرفت اما شاید این اتفاق ها در بازی های پرسپولیس مهم نیست.

برانکو: فغانی 2 پنالتی ما را نگرفت

بازی ای که می توانست پرگل ترین بازی فصل پرسپولیس باشد، بدون برنده تمام شد اما برانکو همچنان از بازیکنانش راضی است: قبل از هر چیزی تبریک به بازیکنان هر دو تیم می گویم چون بازی فعالی انجام دادند. همین طور به طرفداران هر دو تیم که زیر باران شدید تیم خود را تشویق کردند اما به بازیکنان خودم بیشتر تبریک می گویم که در سخت ترین شرایط، کوشش زیادی کردند. خوشحالم چون بعد از بازی با پاختاکور انگیزه بازیکنانم پایین نیامد اما متاسفم که امروز برنده نشدیم چون لیاقت برد را داشتیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که به دنبال 3 امتیاز بودند و کوشش کردند. از همه مهمتر این است که فرم ما افت نمی کند و هر بازی و هر تمرین، بچه ها بهتر می شوند. تنها تاسفم برای این است که احتمالا ترابی را برای بازی با السد از دست داده ایم.

ایوانکوویچ سپس به خبرنگاری که اعتراض او به فشردگی بازی های پرسپولیس را یادآوری نموده بود، پاسخ داد: من گلایه ای نکردم و فقط گفتم برنامه ما فشرده است. به نظر شما باید عید به اینجا می آمدیم و بازی می کردیم؟ به ما پیشنهاد کردند در نوروز بازی کنیم. تا به حال کدام تیم ایرانی در ایام عید بازی نموده است؟ چه تیمی در تعطیلات بازی نموده که از ما انتظار دارند؟ بازی کردن در روز 10 فروردین با روزهای تعطیل عید نوروز خیلی فرق دارد. سوال من این است که چرا بازی ها را 20 اردیبهشت نگذاشتند؟

در ادامه، آقای سرمربی از سختی کارِ تیمش در قائمشهر گفت: 20 سال است که فوتبال ایران را دنبال می کنم و می دانم وضعیت هوا در انزلی و قائمشهر یا رشت به چه شکل است. برای این شهرها تنها کار درستی که می گردد کرد، این است که چمن مصنوعی درست کرد. البته من تبریک می گویم چون وقتی اینجا چمن مصنوعی نبود، به جای فوتبال واترپلو بازی می کردند. منطقی است که اینجا چمن مصنوعی وجود دارد. البته چمن های مصنوعی جدید به بازار آمده که بحث های دیگری دارد. اگر چمن مصنوعی نبود امروز نمی شد اینجا بازی کرد اما آب در زمین جمع نشده بود.

شکل بازی پرسپولیس را هم ایوانکوویچ این طور توجیه کرد: حتما دیدید که بقیه تیم ها مقابل نساجی چطور بازی کردند. ما در بازی با نفت مسجدسلیمان هم خوب بازی نکردیم چون اصلا شرایط بازی در آن زمین وجود نداشت. مقابل نساجی که تیم خیلی خوبی است و فقط هفته اول به ذوب آهن باخته بود، خیلی خوب بازی کردیم. امروز با کیفیت بودیم اما می دانیم که همه تیم ها مقابل ما به شکل دیگری بازی می نمایند. طبیعی است که هر تیمی دوست دارد قهرمان ایران را ببرد. مقابل نفت مسجدسلیمان کمال دفاع وسط ما بازی کرد. به هر حال همواره نتایج مشخص نماینده است چون ما همچنان صدر جدول هستیم و به نیمه نهایی جام حذفی رسیده ایم.

مهم ترین اتفاق این بازی، سوت های علیرضا فغانی بود که برانکو به آنها اعتراض دارد. وقتی خبرنگاری از او پرسید که آیا از داوری بازی با نساجی راضی بوده، این طور پاسخ داد: نمی دانم دیگر چرا درباره داوری بازی های پرسپولیس می پرسید. داور 2 پنالتی برای ما نگرفت و یک کارت قرمز هم به مربی مان داد. فقط یک یادآوری می کنم، بازیکن نساجی توپ را که در حال گل شدن بود با دست گرفت اما شاید این اتفاق ها در بازی های پرسپولیس مهم نیست. سرمربی پرسپولیس به همان اندازه که از عملکرد داور عصبانی است، از بازی در استادیوم پر از تماشاگر قائمشهر لذت برده است: یک بار گفتم و الان هم می گویم که از حضور طرفداران لذت بردم که زیر باران تیم خود را با حرارت تشویق کردند. آن ها خواستار پیروزی تیم خود بودند و هیچ صحنه بدی ندیدیم.

گفته بودند بیرانوند بخاطر شکایت مدیر برنامه سابقش محروم می گردد که وقتی یک خبرنگار این موضوع را بیان کرد، سرمربی پرسپولیس گفت: چه کسی گفته بیرانوند مشکل داشته؟ اگر او محروم بوده و برای ما بازی نموده، نساجی شکایت کند تا ما 3 بر صفر بازنده شویم.

مرد کروات صحبت هایش را با اشاره به بازی با السد به سرانجام برد: زمان خیلی کمی خواهیم داشت اما از بچه های تیم راضی هستم. باید ببینم وضعیت تیم چطور است. ما فقط 2 روز وقت ریکاوری داشتیم و به همین دلیل به بازیکنانم افتخار می کنم.

11 - 670

منبع: ایران ورزشی

به "برانکو: فغانی 2 پنالتی ما را نگرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: فغانی 2 پنالتی ما را نگرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید