تجدید نظر خواهی پرسپولیس رد شد

به گزارش وبلاگ کابینت، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص باشگاه های پرسپولیس و تراکتور گفت.

تجدید نظر خواهی پرسپولیس رد شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کابینت، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف آرای خود را به شرح زیر اعلام کرد: در خصوص درخواست استیناف امیر قلعه نویی مبنی بر محکومیت تجدید نظرخواهی به یکصد میلیون ریال به دلیل مطالب توهین آمیز نسبت مقام رسمی در فوتبال (رئیس کمیته انضباطی)، این کمیته اعلام کرد با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به عمل نیامده مستندا به ماده 106 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، داد نامه صادره عینا تایید می گردد. (رای صادره قطعی است)

در خصوص درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس مبنی بر محکومیت تجدید نظر خواهی به پرداخت 200 میلیون ریال بابت ارتکاب تخلف ورود هوادار تیم به درون زمین مسابقه با توجه به گزارش مقام رسمی مسابقات و توجه به بند 2 ماده 85 و قسمت الف. بند 3 ماده 86 مقرارت انضباطی فدراسیون فوتبال، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد واعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به عمل نیامده مستندا به ماده 107 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تایید می گردد. (رای صادره قطعی است)

در خصوص درخواست استیناف باشگاه تراکتور مبنی بر محکومیت تجدید نظر خواهی به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل سوء رفتار تیمیم و اخذ 5 کارت زرد از داور مسابقه در جریان بازی دو تیم ذوب آهن و تراکتور سازی از سری مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به عمل نیامده مستندا به ماده 106 آیین نامه انضباطی فدراسیون ضمن رد اعتراض دادنامه صادره عینا تایید می گردد. (رای صادره قطعی است)

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تجدید نظر خواهی پرسپولیس رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجدید نظر خواهی پرسپولیس رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید