تدوین آیین نامه شرایط پذیرش دانشجو معلمان

به گزارش خبرنگاران، مهدی نویدادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها که در اردوگاه شهید باهنر در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران درباره آخرین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش گفت: 963 امین جلسه شورای عالی در هفته گذشته تشکیل شد و خوشبختانه با حضور اکثریت اعضای شورا بود.

تدوین آیین نامه شرایط پذیرش دانشجو معلمان

وی اعلام کرد: موضوعی که در دستور کار این جلسه بود آئین نامه معین شرایط پذیرش دانشجو و معلمان بود که بحث های زیادی در این خصوص صورت گرفت.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اضافه کرد: این موضوع در کمیسیون و صحن علنی شورا مطرح است و اعضای شورا با حساسیت و دقت فراوان این موضوع را آنالیز کردند.

نویدادهم اصلی ترین عنصر تعلیم و تربیت را معلم دانست و گفت: بهترین مرحله ای که می توان برای معلم شرایطی گذاشت که در اختیار آموزش و پرورش باشد، همین موضوع آنالیز شده در این جلسه است.

وی ادامه داد: ضوابط و شرایط این موضوع باید از سوی نهادها و ارگان های دیگر نیز همسو گردد از منظر شورای عالی این موضوع کاملاً معین است که باید در مرحله بعد وارد مذاکره با دستگاه های دیگر شویم تا مبنای ورود دانشجو و معلم به سیستم آموزش و پرورش باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تدوین آیین نامه شرایط پذیرش دانشجو معلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین آیین نامه شرایط پذیرش دانشجو معلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید