تشدید برف و باران در جاده های غرب کشور ، کندوان فردا یک طرفه می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، مقام مسؤول مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف و باران در بعضی استان های غرب کشور، گفت: راننده ها جهت تردد در محور های کوهستانی و برفگیر کشور، حتماً زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

تشدید برف و باران در جاده های غرب کشور ، کندوان فردا یک طرفه می گردد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کابینت، ایمان محرابی نیا، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، گفت: در حال حاضر رصد تردد در جاده ها به وسیله 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2258 دستگاه ترددشمار انجام می گردد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه نمود: طبق آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2258 دستگاه ترددشمار جاده ای، در شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده ها نسبت به روز قبل 5 درصد افزایش داشت؛ در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* ترافیک روان در محور های تهران-شمال

وی با اشاره به تردد روان در همه محور های اصلی کشور، بیان نمود: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری، هم اکنون تردد در راستا رفت و برگشت محور های کندوان، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت روان است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها ادامه داد: در هیچ یک از محور های شمالی بارش خاصی نداریم.

محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط جوی جاده ها گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در بعضی از محور های استان های همدان، ایلام، کردستان، کرمانشاه و زنجان و بارش باران در بعضی از محور های استان های لرستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی گزارش شده است.

وی تأکید کرد: راننده ها جهت تردد در محور های کوهستانی و برفگیر کشور حتماً زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

* محدودیت ترافیکی محور های تهران-شمال

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز آدینه 6 دی از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز آدینه 6 دی از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا بیان نمود: در محور هراز تردد خودرو از ساعت 14 تا 24 روز آدینه 6 دی از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ با اعلام پلیس راه، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز آدینه از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء یک طرفه خواهد بود.

وی بیان نمود: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلر کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 8 تا 24 سه روز آینده از محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه هفتم دی ماه از محور های کندوان، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* 10 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

محرابی نیا گفت: در حال حاضر جاده فرعی شمشک - دیزین، محور رامیان- اولنگ - شاهرود، محور قدیم خرم آباد-پل دختر، محور شهداد-اندوهجرد و جاده شهداد-نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه نمود: همچنین محور سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده وازک-بلده در استان مازندران، محور پونل -خلخال در استان های گیلان و اردبیل، محور سروآباد -پاوه واقع دراستان کردستان، محور گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و محور گچساران-باباکلان، واقع در جنوب استان کهگیلویه بویر احمد به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* آزادراه کرج -قزوین پرترددترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور آمل-تهران محدوده چلاو تا روز 20 اسفند 98، در راستای اجرای عملیات احداث زیر گذر چلاو راستا در مقطع اجرای عملیات مسدود است و تردد از راستا انحرافی در دو طرف محل اجرای زیر گذر با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می گردد.

محرابی نیا گفت: در 24 ساعت گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج -قزوین، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه کرج -تهران ثبت شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشدید برف و باران در جاده های غرب کشور ، کندوان فردا یک طرفه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید برف و باران در جاده های غرب کشور ، کندوان فردا یک طرفه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید