تشریح آخرین شرایط استقلال، واکنش به مهمانی خبرساز مهاجم آبی ها

به گزارش وبلاگ کابینت، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در سرانجام جلسه امروز هیات مدیره این باشگاه و در جمع خبرنگاران نکاتی را پیرامون این تیم و حواشی ایجاد شده بیان کرد.

تشریح آخرین شرایط استقلال، واکنش به مهمانی خبرساز مهاجم آبی ها

جلسه هیات مدیره؟

این اولین جلسه با حضور اعضای جدید هیات مدیره بود. آقای عبدیان و زبده به جمع ما اضافه شدند و از زحمات آقای منزوی هم تشکر می کنیم. آقای نظری جلسه ای در شورای شهر داشتند و به همین دلیل در جلسه امروز غایب بودند. ما مباحث کلی در این جلسه را داشتیم.

ظرفیت هیات مدیره ما به سمت و سوی مسائل اقتصادی رفته و کوشش ما برای برطرف تنگناهای اقتصادی است. پیشنهادات خود را مطرح کردیم که مورد موافقت عزیزان نهاده شد.

درباره کرونا هم باید بگویم که امیدوارم اولین سوال، سلامتی بازیکنان و دومین سوال سلامتی خانواده آن ها باشد. ما انقدر که نگران سلامتی خانواده بازیکنان هستیم، نگران ادامه لیگ و مسائل فنی نیستیم. به هرحال سلامتی خانواده های بازیکنان برای ما اهمیت دارد.

کرونایی های تیم

یک بحثی که هست اینکه ما برای اعزام و بازگشت به جم، یک هواپیما اختصاصی گرفتیم. همه تدابیر را برای این موضوع در نظر گرفتیم و محل اسکان را ضد عفونی کردیم. یکبار در اهواز این رخ داد، نامه زدیم که بازی در جایی دیگر که وضعیتش قرمز نیست انجام گردد ولی پذیرفته نشد.

برای بازی با پارس جنوبی هم این نامه را زدیم که بازهم پذیرفته نشد. یک جای سوالی که برای ما ایجاد شد این بود که شورای تامین استان نامه رسمی به ما زد که استقلال نمی تواند در هتل واقع در شهر جم اسکان پیدا کند.

این خودش نشان می دهد آن منطقه برای ما و تیم حریف خطرناک است. با این حال ما به مهرآباد رفتیم. هزینه پرواز را پرداخت کردیم ولی جواب تست دوم از سوی بیمارستان مسیح دانشوری آمد. جا دارد از ریاست و کادر پزشکی بیمارستان مسیح دانشوری بابت کوشش هایشان در مبارزه با کرونا در ماه های اخیر تشکر کنم.

روز چهارشنبه یکی از افراد آنالیزور ما شرایط جسمی خوبی نداشت و یک سری علائم را داشت. بعد از مثبت شدن تست او و با تقاضای معاونت پزشکی، از کلیه افراد تیم تست کرونا گرفتیم. یک موقعی شما یک بازی سخت مثلا با سپاهان در اصفهان یا تراکتور در تبریز دارید؛ با نهایت احترام برای تیم پارس جنوبی جم که تیم خوبی هستند و هرچند درگیر مسائل حاشیه ای هستند.

اگر قرار بود به جم نرویم، هواپیمای چارتر نمی گرفتیم. در تست دوم تعیین شد که شش نفر دیگر از بازیکنان هم تستشان مثبت است. من خودم آنجا اعلام کردم که تیم برگردد و لازم نیست تیم به جم برود. چون سلامت بازیکنان و تیم مقابل مهم است. فوتبال یک ورزش فیزیکی است و احتمال اینکه خیلی ها درگیر این ویروس شوند هست.

راستی آزمایی تست ها؟

دوستان در سازمان لیگ اصرار دارند که راستی آزمایی گردد. سوال من این است که آیا این راستی آزمایی تنها روی تست های مثبت است؟ یا برای تست های منفی هم این راستی آزمایی را می نمایند؟ به همین دلیل از بهاروند خواستم تا همه بازیکنان ما تست بدهند. اینکه نهاد بالادستی خود را راستی آزمایی کنید، جالب نیست.

مدیرعامل استقلال اضافه نمود: زیر نویس اخبار شبکه شش را نگاه کنید. زیر نویس می نمایند هر 9 دقیقه یک نفر فوت می نماید. ما الان در شرایط عادی نیستیم. یک ماه پیش که با وبلاگ کابینت صحبت می کردم، یک نفر از پنج نفر ماسک زده بود ولی امروز همه ماسک زده ایم.

شورای تامین گفته جم وضعیتش قرمز است، چه اصراری داریم که آن جا بازی کنیم؟ من با فرماندار این شهر هم صحبت کردم. وقتی که باید چهل کیلومتر از شهر خارج شویم که درگیر ویروس نشویم، اصرار بر بازی کردن در آن شهر جالب نیست.

ضمن اینکه بگویم که ما از منافع باشگاه دفاع می کنیم و شاید برخی از عزیزان از ما ناراحت شوند ولی ما مستندات و مدارکی داریم که به FIFA و AFC هم ارسال می کنیم و از منافع باشگاه استقلال دفاع می کنیم.

صحبت های حجت نظری

اجازه دهید در مورد مسائل بزرگتری صحبت کنیم. احترام همه باشگاه ها بر ما واجب است. قطعا آقای نظری صحبت خاصی نداشته اند.

مذاکرات با مربیان قبلی

ما برای مطالبات آقای شفر و استراماچونی، تصمیم داریم که با این دو عزیز مذاکره کنیم و بتوانیم مبالغ پیش بینی شده را کاهش دهیم.

نظر هیات مدیره در مورد نتایج اخیر

هیات مدیره خیلی در مسائل فنی ورود پیدا نمی نماید. ما بیشتر به دنبال منافع اقتصادی باشگاه هستیم تا نواقص را بر طرف کنیم.

دیاباته

من خودم فردی فوتبالی هستم و به همین دلیل می گویم که بازیکنان برخی وقت ها آسیب می بینند و از شرایط خوبشان دور می شوند.

اجبار سازمان لیگ به ادامه تمرینات

سازمان لیگ در این خصوص چیزی به ما نگفته است. ما تست های گرفته شده از هر عزیزی در بحث کرونا، یک سری شرایط خودش را دارد. شما امکان دارد در روزهای نخست تستان منفی باشد و در روزهای بعدی تستتان مثبت گردد. برعکس هم می گردد. اگر ویروس به ریه برود، با تست PCR هم نمی توانید آن را ثابت کنید. این راستی آزمایی به نظرم جالب نیست و باید از همه عزیزان تست گرفته گردد.

شایعات پیرامون قایدی

بعضا از من گله می کنید چرا مصاحبه نمی کنید. خواهشم این است که مسائلی که ثبت نشده و دیده نشده را بیان نکنید چون طرفداران نگران می شوند. خواهشم این است در مورد مسائل ساختاری استقلال بپرسید. اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است.

ابتلا 25 درصد تیم استقلال به ویروس

12 نفر از تیم ما تستشان مثبت شده بود. ما دو ماه است از سازمان لیگ خواهش کردیم تا به دلیل مصدومیت ها، پنج بازیکن امید را استفاده کنیم ولی این مجوز را به ما ندادند. الان که دیدند 10-12 بازیکن ما تستشان مثبت شده، این مجوز را داده اند و این در حالی است که دو نفر از آن پنج نفر هم تستشان مثبت شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تشریح آخرین شرایط استقلال، واکنش به مهمانی خبرساز مهاجم آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح آخرین شرایط استقلال، واکنش به مهمانی خبرساز مهاجم آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید