تصمیم جنجالی باشگاه جنوبی ، استقلال به جم می رود؛ پارس تهران می ماند

به گزارش وبلاگ کابینت، کمیته استیناف قرار است رای ملاقات لغو شده استقلال و پارس جنوبی را پنجم مردادماه اعلام کند یعنی یک روز قبل از زمان اعلام شده برای برگزاری ملاقات دو تیم.

تصمیم جنجالی باشگاه جنوبی ، استقلال به جم می رود؛ پارس تهران می ماند

به گزارش وبلاگ کابینت در حالی که همچنان تکلیف رای نهایی ملاقات استقلال و پارس جنوبی در کمیته استیناف تعیین نشده سیروس پورموسوی سرمربی پارس دیشب و بعد از سرانجام بازی این تیم برابر پیکان اعلام نمود که پارس جنوبی برای ملاقات برابر استقلال به جم نخواهد رفت و این تیم خود را برای ملاقات برابر شاهین بوشهر آماده خواهد نمود و تا زمان نزدیک شدن به آن ملاقات در تهران خواهند ماند. ملاقاتی که 11 مرداد قرار است انجام گردد.

کمیته استیناف قرار است رای ملاقات لغو شده استقلال و پارس جنوبی را پنجم مردادماه اعلام کند یعنی یک روز قبل از زمان اعلام شده برای برگزاری ملاقات دو تیم.

با این همه شنیده میگردد باشگاه استقلال مقدمات سفر به جم را فراهم نموده است و روز یکشنبه راهی جم خواهد شد تا رای ملاقات روز دوشنبه آماده گردد.

باید دید تهدید باشگاه پارس جنوبی برای حاضر نشدن برابر استقلال تا کجا ادامه خواهد داشت و آیا این بار استقلال راهی جم می گردد و پارس در تهران خواهد ماند؟

منبع: همشهری آنلاین

به "تصمیم جنجالی باشگاه جنوبی ، استقلال به جم می رود؛ پارس تهران می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم جنجالی باشگاه جنوبی ، استقلال به جم می رود؛ پارس تهران می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید