حمیدرضا گرشاسبی: بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط ایده آلی دارند، دربی را می بریم

به گزارش وبلاگ کابینت، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که این تیم فاتح دربی هشتادوهشتم تهران خواهد شد.

حمیدرضا گرشاسبی: بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط ایده آلی دارند، دربی را می بریم

حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کابینت، پیش از آغاز دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در مورد حضورش در اردوی شب گذشته سرخپوشان توضیح داد: بله، من شب گذشته (چهارشنبه) در اردوی تیم به بازیکنان و کادرفنی سر زدم. با صحبت هایی که با کادرفنی و بازیکنان داشتم همه آنها مصمم هستند در دربی پیروز باشند. از نظر روحی و روانی همه بازیکنان در شرایط ایده آلی قرار دارند و خدا را شکر هیچ مسئله ای وجود ندارد.

وی در مورد پاداش بازیکنان برای پیروزی مقابل الدحیل که شب گذشته پرداخت شد، گقت: خدا را شکر به تمام قول هایی که تاکنون داده ایم، عمل نموده ایم و دیشب هم بر حسب وظیفه وعده ای را که به بازیکنان و کادرفنی داده بودیم، عملی کردیم تا بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی قرار بگیرند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت: مسلماً اگر یک بازی خوب و تماشاگرپسند از تیم پرسپولیس به نمایش در بیاید، به دنبال آن هم یک نتیجه خوب رقم خواهد خورد و قطعاً پیش بینی من برد پرسپولیس است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمیدرضا گرشاسبی: بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط ایده آلی دارند، دربی را می بریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا گرشاسبی: بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط ایده آلی دارند، دربی را می بریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید