خبرنگاران دامپزشکان البرز به یاری مدافعان سلامت آمدند

به گزارش وبلاگ کابینت، کرج - خبرنگاران - رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان البرز بیان کرد که تعدادی از دامپزشکان این استان با تهیه تجهیزات و بسته های بهداشتی به کمک بیمارستان ها و مدافعان سلامت شتافتند.

خبرنگاران دامپزشکان البرز به یاری مدافعان سلامت آمدند

دکتر سید محسن ابوترابی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ کابینت اضافه نمود: پنج تخت 2 طبقه، عینک، شیلد محافظ صورت، لباس یکسره قابل شست و شو، پالس اکسیمتر، دماسنج های لیزری، دستکش، لباس یکسره یکبار مصرف، ضدعفونی کننده ویرکوم اس، دستمال کاغذای و ضدعفونی کننده جرمی ساید از جمله اقلام خریداری شده توسط دامپزشکان البرزی است.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی این اقلام بیش از 150 میلیون تومان است، گفت: از دیگر اقلام خریداری و اهدا شده به بیمارستان های این استان خرید230 کیلوگرم پودر ضدعفونی برای تهیه محلول ضدعفونی کننده و 1800 لیتر محلول ضدعفونی است.

ابوترابی اضافه نمود: در مجموع 2721 قلم لوازم و مواد پیشگیری از کرونا توسط دامپزشکان البرزی خریداری و به بیمارستان های هشتگرد، نظرآباد و سه بیمارستان در کرج اهدا شد.

وی یادآور شد که 105 هزار لیتر مواد ضدعفونی هم بین مردم نظرآباد و ساوجبلاغ توسط دامپزشکان توزیع شده که ارزش ریالی آن حدود 50 میلیون تومان است.

در این حال دامپزشکان استان البرز با نظارت بر فراوری و عرضه فرآورده های خام دامی و سلامت دام ها نقش ارزشمندی در سلامت مردم دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دامپزشکان البرز به یاری مدافعان سلامت آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دامپزشکان البرز به یاری مدافعان سلامت آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید