خداحافظی با سخنگو

به گزارش وبلاگ کابینت، جمعی از خبرنگاران امروز یک مراسم خداحافظی برای سخنگوی وزارت امور خارجه که به عنوان سفیر جدید ایران در فرانسه منصوب شده است، برگزار کردند.

خداحافظی با سخنگو

به گزارش خبرنگاران، جمعی از خبرنگاران حوزه سیاست خارجی، با توجه به عزیمت قریب الوقوع بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه به فرانسه به عنوان سفیر جدید ایران در پاریس، عصر امروز یکشنبه میزبان این دیپلمات ارشد کشورمان به منظور تقدیر از عملکرد وی در سمت سخنگویی دستگاه دیپلماسی کشورمان بودند.

در این مراسم که به صورت خودجوش از سوی تعدادی خبرنگاران حوزه وزارت امور خارجه برگزار شده بود، در ابتدا 5 نفر از خبرنگاران به نمایندگی از دیگر همکاران شرکت کننده خود در این مراسم به بیان دیدگاه هایشان در خصوص نحوه تعامل سخنگوی وزارت امور خارجه با رسانه ها و همچنین بعضی از خاطراتشان در طول دو سال و چند ماهی که بهرام قاسمی مسئولیت سخنگویی وزارت امور خارجه را به عهده داشته، پرداختند.

در ادامه این مراسم بهرام قاسمی با تشکر از خبرنگاران به خاطر برگزاری این مراسم به بیان مطالبی در خصوص اهمیت رسانه ها و نقش آنها در سیاست خارجی کشور و بعضی از برنامه هایی که او و همکارانش کوشش داشتند در حوزه سخنگویی وزارت امور خارجه در تعامل با خبرنگاران و رسانه ها به پیش ببرند، پرداخت.

پس از سخنان سخنگوی وزارت امور خارجه، لوح تقدیری از سوی خبرنگاران به بهرام قاسمی ارائه شد و خبرنگاران با تقدیم تابلویی به وی از این دیپلمات ارشد کشورمان به خاطر فعالیت ها و تعامل با رسانه ها در طول مدتی که مسئولیت سخنگویی وزارت امور خارجه را به عهده داشته تشکر و قدردانی کردند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خداحافظی با سخنگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی با سخنگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید