خونه به خونه دوباره آغاز کرد: از لیگ کنار می کشیم

به گزارش وبلاگ کابینت، تهدیدهای باشگاه خونه به خونه بابل خسته کننده گردیده. آنها هفته ای یک بار تصمیم می گیرند از لیگ کنار بکشند و بعد بر سر تماشاگران بابل منت می گذارند که به خاطر آنها ادامه می دهند.

خونه به خونه دوباره آغاز کرد: از لیگ کنار می کشیم

به گزارش وبلاگ کابینت ، خونه به خونه یک باشگاه خصوصی است که با خرید امتیاز و هزینه های بی حساب و گزاف وارد فوتبال ایران شد و حالا بعد از آنکه از هزینه هایش نتیجه نگزفته، دنبال جذب منابع مالی دولتی است. آیا آن هزینه های بزرگ و بی نتیجه از روز اول لازم بود؟ آیا بهتر نبود که مالکان این باشگاه مرتکب خطای ولخرجی نشوند تا به امروز نرسند که انگیزه ای برای ادامه نداشته باشند. خونه به خونه هر از گاهی تهدید کناره گیری از لیگ یک را مطرح می نماید و این داستان تکراری این باشگاه است. فدراسیون فوتبال باید پاسخ روشن و محکمی به این تهدیدها بدهد. یک باشگاه باید به بازی در لیگ متعهد باشد و تعهد مالی نزد فدراسیون داشته باشد، نه اینکه هر چند روز یک بار تهدید کناره گیری را در رسانه ها راه بیندازد.

◀️ از تکراری بودن این ماجرا بخوانید:

بازی های مالک خونه به خونه آغاز شد: بازی نمی کنیم!

بعد از اتفاقات عجیب در سرانجام لیگ یک و صعود نکردن این تیم به لیگ برتر صحبت هایی مبنی بر کناره گیری این تیم از دور رقابت ها شنیده می شد. اخوت قائم مقام باشگاه خونه به خونه بابل حالا دوباره و چندباره از کناره گیری می گوید: با توجه به اتفاقاتی که چند ماه گذشته برای تیم خونه به خونه بابل افتاد مالکان این تیم قصد تیم داری نداشتند اما به دلیل حمایت طرفداران پرشور بابل و درخواست استاندار مازندران و مسئولان شهر بابل قرار شد در لیگ دسته اول فعالیت کنیم. از روز اول استاندار مازندران قول هایی به ما داد که یاری خواهد نمود تا خونه به خونه بار دیگر به عنوان مدعی در لیگ دسته اول فعالیت کند. همچنین فرماندار شهر بابل، اعضای شورای شهر به دنبال این بودند تا تیم خونه به خونه حفظ گردد و وعده وعیدهایی بابت یاری به این تیم می دادند. قرار بود مسائل تیم حل گردد اما متأسفانه وقتی که با صحبت های مسئولین وارد لیگ دسته اول شدیم هیچ کدام از حرف های شان عملی نشد و همه مسئولان خودشان را کنار گذاشتند تا این لحظه که پنج هفته از لیگ یک گذشته است نه تنها کوچک ترین یاریی به ما نکردند بلکه در مسابقات ما هیچکدام از مسئولین شرکت نکردند و حتی جواب تلفن های ما را هم نمی دهند. حتی سر تمرین های تیم حاضر نشدند با مردم صحبت نمایند.

او دلایلی را برای اتخاذ تصمیمات جدید باشگاهش مطرح می نماید: اینقدر مسائل داریم که حتی از یک استادیوم هم نمی توانیم استفاده کنیم. در واقع در تمام بازی ها به جای این که از امتیاز میزبانی استفاده کنیم بیشتر میهمان بودیم. متأسفانه زمین تمرین ما با شهر بابل فاصله زیادی دارد و باعث می گردد طرفداران نتوانند سر تمرین حاضر شوند و از تیم حمایت نمایند. با توجه به جلسه ای که خواهیم داشت، به احتمال زیاد تصمیماتی اتخاذ خواهد شد که برای مردم بابل خوشایند نیست. در صورتی که حق مردم بابل این نیست. همه چیز به زودی تعیین خواهد شد و رسماً اعلام خواهیم کرد.

تهدیدهای باشگاه خونه به خونه بابل خسته نماینده گردیده. آنها هفته ای یک بار تصمیم می گیرند از لیگ کنار بکشند و بعد بر سر تماشاگران بابل منت می گذارند که به خاطر آنها ادامه می دهند.

9-670

منبع: ایران ورزشی

به "خونه به خونه دوباره آغاز کرد: از لیگ کنار می کشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خونه به خونه دوباره آغاز کرد: از لیگ کنار می کشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید