داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود، فناوری آزادی می آورد

به گزارش وبلاگ کابینت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گابریلا سرویلیا خیمنس وزیر علوم و فناوری ونزوئلا در دیدار با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در مدت زمان حضورم در ایران به یک داروخانه رفتم پس از مشاهده داروها بسیار برایم خوشایند بود که روی آنها ساخت ایران خورده است و این داروها برند ایرانی دارند. پس این موضوع نشان می دهد با وجود تحریم ها و فشارها می توان به پیشرفت و موفقیت رسید.

داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود، فناوری آزادی می آورد

وزیر علوم و فناوری ونزوئلا ادامه داد: از سوی خودم و 30 میلیون مردم ونزوئلا از ملت ایران به خاطر این نگاه و مبارزه با چالش های اقتصادی تشکر می کنم. برای ونزوئلا که کشوری وابسته کامل به نفت است علم و فناوری ابزار رسیدن به آزادی است.

وی از تمایل برای همکاری در 3 زمینه علمی و فناوری خبر داد و گفت: همکاری در بخش هایی همچون آموزش در حوزه های فناوری نانو، زیست فناوری و مهندسی و طراحی، انتقال فناوری و خدمات مشترک دیگر می تواند زمینه های همکاری خوبی برای دو کشور باشد. همچنین تمایل داریم گروه کوچکی را برای آموزش به مرکز رویان بفرستیم تا این امر بذری برای آینده کشورمان باشد. همچنین آموزش پزشکان ما در ایران گامی برای رسیدن مردم به رفاه است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود، فناوری آزادی می آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود، فناوری آزادی می آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید