در راه ، باران برای روزهای آینده

به گزارش وبلاگ کابینت، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: سه شنبه 31 اردیبهشت در اکثر مناطق کشور به استثنای بخش هایی از غرب و جنوب غرب، شاهد بارش باران، در بعضی از ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

در راه ، باران برای روزهای آینده

به گزارش ایسنا، احد وظیفه مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با توجه به آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی خاطرنشان کرد: امروز (دوشنبه 30 اردیبهشت) برای مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های البرز، دامنه های زاگرس، جنوب، جنوب شرق، بخش هایی از جنوب غرب، مرکز، شرق کشور، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

وی ادامه داد: امروز 30 اردیبهشت شدت بارش در شرق لرستان، شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، نیمه غربی اصفهان، جنوب و شرق مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال بوشهر، فارس، غرب یزد، کرمان، هرمزگان، بخش هایی از سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات مرکزی و شرق تهران پیش بینی می گردد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که فردا (31 اردیبهشت) در اکثر مناطق کشور به استثنای بخش هایی از غرب و جنوب غرب، شاهد بارش باران، در بعضی از ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود، گفت : پس فردا (چهارشنبه اول خرداد) از میزان بارش در غرب، جنوب غرب و جنوب کشور کاسته خواهد شد و در سایر نقاط کشور بارش باران، در بعضی ساعات رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می دهد.

وظیفه با بیان این که روزهای پنجشنبه و آدینه (دوم و سوم خرداد) برای ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور بارش پیش بینی می گردد، گفت : امروز برای مناطقی از جنوب شرق و شمال شرق و همچنین فردا و پس فردا (31 اردیبهشت و اول خرداد) برای نوار شرقی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت، افزون بر این طی این روزها در جنوب شرق به ویژه منطقه زابل گرد و خاک و کیفیت هوا و کاهش دید افقی رخ می دهد.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی امروز و فردا (30 و 31 اردیبهشت) تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی خواهد بود و دریای خزر اواخر امروز و طی روز آینده مواج پیش بینی می گردد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که هوای تهران امشب نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و احتمال بارش پراکنده خواهد بود، گفت : فردا آسمان تهران کمی ابری، در بعد از ظهر وزش باد شدید، اوایل شب افزایش ابر و در اواخر وقت رگبار و رعد و برق در تهران پیش بینی می گردد. بیشترین و کمترین دمای تهران فردا 31 و 19 درجه سانتی گراد است. همچنین پس فردا (اول خرداد) هوای تهران نیمه ابری، در بعضی ساعات ابری، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران 27 و 18 درجه سانتی گراد خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "در راه ، باران برای روزهای آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در راه ، باران برای روزهای آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید