دومین المپیاد بین المللی فناوری نانو سال 2021 برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، دومین المپیاد بین المللی فناوری نانو 10 تا 14 ژانویه سال 2021 در دانشگاه سلطان قابوس کشور عمان برگزار خواهد شد.

دومین المپیاد بین المللی فناوری نانو سال 2021 برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ کابینت، پس از اولین المپیاد بین المللی نانو (INO) که از 10 تا 16 آوریل 2018 در تهران با حضور دانشجویان دانشگاه های روسیه، اتحادیه اروپا، کره جنوبی، تایوان، ایران و مالزی برگزار گردید، دومین المپیاد بین المللی نانو 10 تا 14 ژانویه سال 2021 در دانشگاه سلطان قابوس کشور عمان برگزار خواهد شد.

INO یک رقابت بین المللی در بین دانشجویان علاقه مند به حوزه فناوری نانو بوده که با هدف پرورش مهارت حل مشارکتی چالش های علمی و فناوری برگزار می گردد.

همچنین اهداف دیگری برای سازمان دهی INO وجود دارد که از آن جمله می توان به ترغیب دانش آموزان به منظور افزایش دانش خود در زمینه فناوری نانو و کسب مهارت برای حل چالش های صنعتی، بهبود دانش و مهارت های شرکت کنندگان در فرآیند های نوآوری و تجاری سازی، تقویت روحیه کار تیمی در بین شرکت کنندگان، شناسایی و حمایت از دانشجویان با استعداد در زمینه فناوری نانو در سراسر دنیا و فراهم کردن زیرساخت های مناسب به منظور گسترش همکاری های علمی و فناوری بین محققان جوان اشاره نمود.

گفتنی است، اولین المپیاد دنیای فناوری نانو با میزبانی جمهوری اسلامی ایران از 21 تا 26 فروردین 1397 در پارک فناوری پردیس با حضور نمایندگانی از 8 کشور آسیایی و اروپایی برگزار گردید. سه تیم از اتحادیه اروپا و شش تیم از آسیا در این رقابت حضور داشتند. کشور های تایوان، مالزی، روسیه و کره جنوبی، هر کدام یک تیم، اتحادیه اروپا سه تیم و جمهوری اسلامی ایران دو تیم در این رقابت داشتند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه و ثبت نام به وب سایت رسمی این رویداد مراجعه نمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دومین المپیاد بین المللی فناوری نانو سال 2021 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین المپیاد بین المللی فناوری نانو سال 2021 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید