دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ظهر دوشنبه در آئین افتتاح این پروژه ها اظهار کرد: این پایگاه ها در شهرستان های تنگستان و بوشهر به بهره برداری رسید.

دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد

حسین درویشی گفت: راه اندازی پایگاه های امداد و نجات مستلزم بکارگیری امدادگران ماهر و آموزش دیده است و خدمات رسانی کامل و با جدیت بیشتر به مسافرین در ایام خاص سال همانند تابستان و عید نوروز از اهداف اجرائی این پایگاه است.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر با تشکیل و راه اندازی پایگاه های امداد و نجات جاده ای و با احساس خلاء ارائه خدمات در جاده های پر تردد و خطر آفرین کشور، به عنوان یکی از نهادهای مسئول در امور مربوط به جاده و مسافران مبادرت به استقرار پایگاه های ثابت و سیار و پستهای موقت با بکارگیری آمبولانس و خودرو نجات و نیروهای عملیاتی در جاده ها و مبادی ورودی و خروجی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات جستجو و نجات و امداد رسانی احتمالی در محدوه پایگاه ها نموده است.

وی یادآور شد: بخش امداد و نجات یکی از مهمترین بخش ها در جمعیت هلال احمر است که با توجه به آمار بالای حوادث جاده ای و تلفات آن احداث این پایگاه ها ضروری بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر بوشهر با اشاره به هزینه های احداث و راه اندازی این دو پایگاه در استان توضیح داد: برای ساخت و راه اندازی هر کدام از پایگاه ها مبلغ پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید