دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش وبلاگ کابینت، به گزارش خبرنگاران، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ظهر دوشنبه در آئین افتتاح این پروژه ها اظهار کرد: این پایگاه ها در شهرستان های تنگستان و بوشهر به بهره برداری رسید.

دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد

حسین درویشی گفت: راه اندازی پایگاه های امداد و نجات مستلزم بکارگیری امدادگران ماهر و آموزش دیده است و خدمات رسانی کامل و با جدیت بیشتر به مسافرین در ایام خاص سال همانند تابستان و عید نوروز از اهداف اجرائی این پایگاه است.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر با تشکیل و راه اندازی پایگاه های امداد و نجات جاده ای و با احساس خلاء ارائه خدمات در جاده های پر تردد و خطر آفرین کشور، به عنوان یکی از نهادهای مسئول در امور مربوط به جاده و مسافران مبادرت به استقرار پایگاه های ثابت و سیار و پستهای موقت با بکارگیری آمبولانس و خودرو نجات و نیروهای عملیاتی در جاده ها و مبادی ورودی و خروجی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات جستجو و نجات و امداد رسانی احتمالی در محدوه پایگاه ها نموده است.

وی یادآور شد: بخش امداد و نجات یکی از مهمترین بخش ها در جمعیت هلال احمر است که با توجه به آمار بالای حوادث جاده ای و تلفات آن احداث این پایگاه ها ضروری بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر بوشهر با اشاره به هزینه های احداث و راه اندازی این دو پایگاه در استان توضیح داد: برای ساخت و راه اندازی هر کدام از پایگاه ها مبلغ پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان بوشهر افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید