رئیس بیمارستان کامکار قم نیز به کرونا مبتلا شد

به گزارش وبلاگ کابینت، دکتر جواد خدادادی رئیس بیمارستان کامکار - عرب نیا شهر قم نیز به ویروس کرونا مبتلا شد.

رئیس بیمارستان کامکار قم نیز به کرونا مبتلا شد

به گزارش وبلاگ کابینت، ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم نوشت: وی در 2 هفته اخیر به صورت شبانه روز در بیمارستان حضور داشت و در کنار سایر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان مذکور، به بیماران خدمات رسانی می کرد.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر رئیس بیمارستان کامکار - عرب نیا شهر قم در قرنطینه و تحت درمان است.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم نیز پیش از این، از ابتلای دکتر محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، 2 معاون وی و 10 نفر از پزشکان و پرستاران استان قم به ویروس کرونا خبر داده بود.

علی اِبرازه تاکید کرده بود: در صورتی که مسائل بهداشتی به درستی در قم رعایت نشود، شاید نیاز به تخت ما، به 2 تا 3 هزار هم برسد؛ از این رو مردم باید یک تا 2 ماه و در ایام نوروز خود را در منازل قرنطینه کنند.

شهروندان برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم می توانند به کانال آن به نشانی [email protected] در فضای مجازی (پیام رسان های ایتا و تلگرام) و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

بیماری کرونا از نظر ابتلا و میزان و شدت تلفات، خطرناک تر از آنفولانزا نیست؛ بنابراین جایی برای ترس و وحشت مردم نیست و شهروندان تنها باید مراقبت های پزشکی و بهداشتی را جدی بگیرند؛ استفاده از ماسک، پرهیز از روبوسی و دست دادن و سایر مواردی که در این خصوص توصیه شده، بیش ازپیش مورد تاکید کارشناسان است.

منبع: همشهری آنلاین

به "رئیس بیمارستان کامکار قم نیز به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس بیمارستان کامکار قم نیز به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید