سهراب مرادی: در آلمان قول دادند بدون عمل مصدومیتم برطرف گردد، هیچ پزشکی پاسخ درستی به من نمی داد

به گزارش وبلاگ کابینت، وزنه برداری ملی پوش ایران گفت: یک کلینیک در آلمان به من قول داده بدون عمل جراحی مشکلم را رفع می نمایند.

سهراب مرادی: در آلمان قول دادند بدون عمل مصدومیتم برطرف گردد، هیچ پزشکی پاسخ درستی به من نمی داد

سهراب مرادی در تبادل نظر با وبلاگ کابینت درباره سفرش به آلمان بیان نمود: اعزامم به آلمان با وجود هر نظری که بود موافقت شد و آقای صالحی امیری هم گفت مهم این است ابتدا سلامتی من برگردد و اگر شد هم دوباره به ورزش قهرمانی برگردم و گفت هر کاری از دستش برآید انجام می دهد تا من خوب شوم از این رو باید از او تشکر کنم.

او ادامه داد: من نباید عمل جراحی انجام دهم چون می گویند عمل دیسک کمر خوب نیست و در کلینیکی که مد نظر دارم حرف جراحی نیست. من نمی خواهم به پزشکان ایرانی بی احترامی کنم اما آنها بهترین تصمیمی که گرفتند عمل جراحی بود. در این کلینیک آلمانی به من قول دادند بدون عمل جراحی مشکلم را رفع می نمایند. فکر می کنم سه هفته تا یک ماه آنجا باشم و اگر خدا بخواهد و مشکلم رفع گردد از اردیبهشت که تمریناتم را آغاز کنم به مسابقات قهرمانی دنیا می رسم. من اگر قهرمانی دنیا را از دست بدهم دیگر به المپیک نمی رسم.

مرادی در خصوص اینکه با حل شدن مسئله سفرش به آلمان خیالش کمی راحت شد و در این مدت از اینکه تکلیفش معین نبود نگرانی زیادی داشت، توضیح داد: بحث این بود که هیچ پزشکی جواب درستی به من نمی داد و بعد هم گفتند باید جراحی شوم. دو ماه بود هیچ اتفاقی نمی افتاد و رسیدگی نمی شد اما الان همه چیز درست شد که بابت آن تشکر می کنم. فدراسیون وزنه برداری هم یاری کرد و نگران بود و حتی آقای مرادی گفت که ورزشکارش را می خواهد تا برای المپیک آماده گردد و باید مشخص تکلیف گردد.

او ادامه داد: من اگر خوب شدم که به تمرینات بر می گردم و برای مسابقات دنیای آماده می شوم اما اگر خوب نشدم که می گذارم کنار و حداقل بعداً می دانم تمام راه ها را رفته ام و پشیمان نیستم که راهی بوده و دنبالش نرفته ام.

مرادی در پاسخ به این پرسش که چه کسی این کلینیک آلمانی را به او پیشنهاد داد، تاکید نمود: خودم به وسیله رابطه هایی که داشتم متوجه وجود این کلینیک شدم و وقتی حرکتی نشد خودم پیگیر شدم و این کلینیک مخصوص ستوان فقرات و طب پزشکی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سهراب مرادی: در آلمان قول دادند بدون عمل مصدومیتم برطرف گردد، هیچ پزشکی پاسخ درستی به من نمی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهراب مرادی: در آلمان قول دادند بدون عمل مصدومیتم برطرف گردد، هیچ پزشکی پاسخ درستی به من نمی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید