سیدورف تازه ترین گزینه جانشینی سولاری در رئال

به گزارش وبلاگ کابینت، تهران- خبرنگاران- کلارنس سیدورف هلندی پس از ملاقات با هیات مدیره باشگاه رئال ماردید به فهرست نامزدهای راهنمایی موقت کهکشانی ها اضافه شد.

سیدورف تازه ترین گزینه جانشینی سولاری در رئال

به گزارش وبلاگ کابینت، روزنامه آ. اس اسپانیا روز شنبه نوشت: بازیکن اسبق رئال و سرمربی کنونی تیم ملی کامرون به فهرست نامزدهای احتمالی و قریب الوقوع جانشینی سانتیاگو سولاری روی نیمکت رئال اضافه شد.

سرمربی هلندی کامرون برای تماشای دیدار تیم های رئال و آژاکس در سانتیاگو برنابئو حضور داشت و در ضیافت شام رسمی اعضای هیات مدیره باشگاه که در رستورانی در پایتخت اسپانیا برگزار گردید، حضور پیدا کرد؛ جایی که این فرصت را داشت تا با فلورنتینو پرز و سایر اعضای هیات مدیره گفت وگو کند؛ هیات مدیره ای که به شدت نسبت به وضعیت حرفه ای کنونی سیدورف ابراز علاقه نموده اند.

براساس گزارش ها، سرمربی 42 ساله هلندی که در فاصله سال های 1996 تا 1999 برای مادریدی ها بازی می کرد، به واسطه مهارت های مدیریتی، کاریزما و شهرت فوق العاده ای که مابین طرفداران در سانتیاگو برنابئو دارد یکی از گزینه های ارزشمند راهنمایی این تیم محسوب می گردد؛ ویژگی هایی که او را به شخصیتی مشابه زین الدین زیدان بدل نموده است.

سیدورف به عنوان سرمربی سابقه حضور در اسپانیا را نیز دارد؛ در واقع او سال گذشته از ماه فوریه تا سرانجام فصل راهنمایی تیم دیپورتیوو لاکرونیا را در 16 ماه بر عهده داشت.

با این وجود، اگرچه تجربه سیدورف در این تیم خوب پیش نرفت و حتی پیروز نشد تا آنها را از سقوط به دسته پایین تر نجات دهد اما بازیکنان، هیات مدیره و طرفداران لاکرونیا همچنان احترام زیادی برای وی قائلند.

سرمربی تیم ملی کامرون می تواند در صورت برکناری احتمالی سولاری پس از بازی فردای این تیم مقابل رئال وایادولید، ایده آل ترین راهکار اضطراری برای خروج کهکشانی ها از بحران باشد.

این در حالی است که بسته به نتایج سولاری در روزهای سرانجامی و حساس فصل، رئال مادرید تصمیم خود را در خصوص تمدید قرارداد با وی بعد از 30 ژوئن یا قطع همکاری با این مربی با هدف جذب یک سرمربی دائمی دیگر خواهد گرفت؛ سرمربیان دائمی که در میان آنها زیدن الدین زیدان، خوزه مورینیو و یورگن کلوپ محتمل گزینه های محسوب می شوند.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

به "سیدورف تازه ترین گزینه جانشینی سولاری در رئال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدورف تازه ترین گزینه جانشینی سولاری در رئال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید