شرکت در عروسی، سه خرمشهری را کرونایی کرد

به گزارش وبلاگ کابینت، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان نسبت به برگزاری بعضی مراسمات در منازل، هشدار داد و گفت: این مساله بسیار خطرناک است و اگر برگزاری مجالس با این فرایند ادامه یابد؛ روزهای آینده، روزهای خوبی نخواهد بود و موارد مثبت ابتلا به کروناویروس قطعا بیشتر خواهند شد.

شرکت در عروسی، سه خرمشهری را کرونایی کرد

دکتر شکرالله سلمان زاده با اشاره به ادامه ثبت موارد مثبت کروناویروس در جنوب غرب خوزستان، اظهار کرد: سه نفر از خرمشهر در یک مراسم عروسی شرکت نموده بودند که به کروناویروس مبتلا شده اند که این موضوع نشان می دهد نتیجه عدم توجه به توصیه های ما مبنی بر عدم شرکت در مراسم ، انتشار بیماری است.

به گزارش وبلاگ کابینت، وی با اشاره به برگزاری مراسم عروسی در روستای صراخیه در مجاورت تالاب شادگان و همچنین برگزاری مجالسی در منازل شادگان در روزهای گذشته، افزود: در این رابطه و همچنین در خصوص بازار شادگان در شورای تامین در حال صحبت هستیم. متاسفانه اصنافی که نباید فعال باشند در بازار این شهر فعالیت دارند.

سلمان زاده با اشاره به برگزاری بعضی مراسمات در منازل، هشدار داد: این مساله بسیار خطرناک است و اگر برگزاری مجالس با این فرایند ادامه یابد؛ روزهای آینده، روزهای خوبی نخواهد بود و موارد مثبت ابتلا به کروناویروس قطعا بیشتر خواهند شد.

وی توضیح داد: امیدوارم در این زمینه فکری گردد و هم مردم رعایت نمایند و هم مسئولین پای کار باشند تا این مساله مدیریت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرکت در عروسی، سه خرمشهری را کرونایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت در عروسی، سه خرمشهری را کرونایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید