شفر: موضوع اصلی فعلا الهلال است

به گزارش وبلاگ کابینت، سرمربی استقلال با بیان اینکه الان فقط به فکر بازی با الهلال هستیم گفت این تیم تحت فشار است و امیدوارم شکست اش دهیم.

شفر: موضوع اصلی فعلا الهلال است

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین این تیم اظهار کرد: امیدوارم بازی بعدی را ببریم. الهلال تحت فشار است زیرا فینال جام حذفی را واگذار نموده است. البته آنها یکی از بهترین های آسیا هستند.

وی اضافه کرد: امیدوارم که الهلال را شکست دهیم. این تیم بسیار قدرتمند است. ما به نظم تاکتیکی خوب احتیاج داریم و دو روز هم در ابوظبی تمرین می کنیم تا بهترین تیم و بهترین تاکتیک را انتخاب کنیم.

شفر درباره صحبت های مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت فرشید باقری توضیح داد: علی کریمی کمی سرما خورده و در این پست تنها یک بازیکن داریم. بهتر است تصمیم آخر را در سرانجام فصل بگیریم. الآن به فرشید باقری احتیاج داریم و نمی توانیم تیم را ضعیف تر کنیم. من او را جریمه کردم و در سرانجام فصل تصمیم نهایی را در قبال او خواهیم گرفت.

سرمربی آلمانی استقلال درباره وضعیت وریا غفوری شرح داد: او پریروز تمرین کرد. امروز هم کمی تمرین کرد اما خسته بود. فردا تمرینات ویژه ای برای او داریم و دوشنبه هم تمرین آخر است.

شفر درباره جبران فاصله امتیازی با پرسپولیس و قهرمانی در لیگ هجدهم توضیح داد: الآن برای ما لیگ مهم نیست و به الهلال فکر می کنیم. ابتدا دیدار با الهلال مهم است و سپس به پدیده فکر می کنیم. بعد از دیدار با الهلال برای ریکاوری در ابوظبی می مانیم. فکر ما بازی لیگ نیست و بعد از ریکاوری به پدیده فکر می کنیم. خیلی ها بعد از داربی فکر می کردند که ما قهرمانی را از دست داده ایم اما حالا می بینید که برگشته ایم و این موضوع برای ما مهم است چون نشان دهنده شخصیت تیم ماست.

منبع: همشهری آنلاین

به "شفر: موضوع اصلی فعلا الهلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: موضوع اصلی فعلا الهلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید