شکست دیگری برای رئال مادرید در ال کلاسیکو، بارسلونا با 96 امین برد از رئال پیش افتاد

بارسلونا با شکست دوباره رئال مادرید پس از 87 سال تعداد پیروزی هایش(96 برد) در ال کلاسیکو بیش از حریف قدیمی اش شد.

شکست دیگری برای رئال مادرید در ال کلاسیکو، بارسلونا با 96 امین برد از رئال پیش افتاد

به گزارش خبرنگاران، رئال مادرید شنبه شب در هفته بیست و ششم لالیگا به مصاف بارسلونا رفت و با یک گل از مهمانش در سانتیاگو برنابئو باخت.

مادرید آغاز خوبی داشت و در دقیقه 2 صاحب یک ضربه آزاد شد که گرت بیل آن را به بیرون زد. سرخیو بوسکتس به خاطر خطا روی تونی کروس کارت زرد دریافت کرد. کروس در ادامه یک ضربه به سمت دروازه بارسا زد که بی نتیجه بود. در ادامه تیبو کورتوا به خوبی ضربه لوئیس سوارس را دفع کرد. آبی اناری ها که بهتر شده بودند دقایقی بعد فرصت گلزنی داشتند اما ضربه لیونل مسی به نحو عجیبی از نزدیکی خط دروازه عبور کرد و به بیرون رفت. در دقیقه 26 ایوان راکیتیچ در یک فرار به راحتی از سرخیو راموس گذشت و توانست به زیبایی گل نخست بارسلونا را به ثمر برساند. بازی یک بر صفر به نفع تیم مهمان شد.

پس از گل سفیدپوشان فشار خود را بیشتر کردند اما نتوانستند به گل برسند. در چنین شرایطی توپ در محوطه جریمه با دستان دنی کارواخال برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در ادامه مسی صاحب یک ضربه آزاد شد اما توپش به بیرون رفت. اشتباهات بازیکنان مادرید ادامه داشت تا این که توپ به راحتی به سوارس رسید و مهاجم بارسا به سمت دروازه شوت زد. با این حال کورتوا آن را دفع کرد و توانست توپ برگشتی مسی را مهار کند. دقایقی بعد ستاره آرژانتینی یک ضربه آزاد دیگر به سمت دروازه مادرید زد که دوباره به بیرون رفت. لوکا مودریچ توانست دروازه بارسا را تهدید کند اما ضربه سرش به بیرون رفت.

در لحظات پایانی نیمه اول مسی و راموس برخورد کردند که این اتفاق باعث شد مهاجم بارسلونا بر زمین بخورد و صورت خود را بگیرد. ستاره آرژانتینی که از ضربه دست راموس عصبانی بود زمانی که از زمین برخاست یک درگیری لفظی با مدافع مادرید پیدا کرد. آبی اناری ها نسبت به این اتفاق معترض بودند اما داور بازیکن مادرید را جریمه نکرد.

مادرید در آغاز 45 دقیقه دوم به دنبال گل بود اما نمی توانست خطر ساز ظاهر گردد. نخستین تعویض برای میزبان بود و کروس زمین بازی را ترک کرد تا فدریکو والورده جایگزینش گردد. در ادامه ضربه وینیسیوس جونیورز را مارک آندره تراشتگن به راحتی دفع کرد. بازیکن برزیلی ضربه بعدی اش بلوکه شد و به کرنر رفت. بیل در دقیقه 61 زمین را ترک کرد تا مارکو آسنسیو جایگزینش گردد.

در این لحظات توپ و میانه میدان در اختیار آبی اناری ها بود. دوباره ضربه مسی عرض زمین را طی کرد و راه به جایی نبرد. بارسا می توانست در دقیقه 69 به گل برسد اما شوت عثمان دمبله از کنار دروازه به بیرون رفت. لحظاتی بعد آرتورو ویدال به جای آرتور برای بارسا وارد زمین شد. وینیسیوس یک فرصت دیگر را هم برای به تساوی رساندن بازی از دست داد. شوت کاسمیرو هم از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت. در دقیقه 75 ایسکو فرصت بازی پیدا کرد. هافبک اسپانیایی به جای کاسمیرو وارد زمین شد. دمبله تعویض دوم بارسا بود و فیلیپ کوتینیو به میدان رفت. مادرید در این لحظات حمله می کرد اما نمی توانست به گل برسد. شوت بنزما در دقیقه 87 توسط تراشتگن به راحتی مهار شد. در وقت های اضافه ضربه خطرناک مسی با اختلاف نزدیکی به بیرون رفت. در لحظات پایانی یک درگیری بین بازیکنان به وجود آمد که سریع رفع شد. در نهایت بارسا پیروز ال کلاسیکو شد.

بارسلونا توانسته بود چهارشنبه هفته گذشته رئال مادرید را در کوپا دل ری شکست دهد و در تعداد پیروزی در ال کلاسیکو با حریف قدیمی اش برابر گردد. تیم کاتالانی امشب با شکست دوباره مادرید پس از 87 با 96 امین برد خود پیروزی هایش بیش از سفیدپوشان (با 95 برد) شد.

آبی اناری ها با 60 امتیاز صدرنشین لالیگا هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شکست دیگری برای رئال مادرید در ال کلاسیکو، بارسلونا با 96 امین برد از رئال پیش افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست دیگری برای رئال مادرید در ال کلاسیکو، بارسلونا با 96 امین برد از رئال پیش افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید