علی کریمی در آستانه سرمربیگری پرسپولیس، کالدرون دبه کرد!

به گزارش وبلاگ کابینت، کالدرون در یکی از شروطی که برای باشگاه پرسپولیس گذاشته تاکید نموده که مسئولان باشگاه باید 450 هزار دلار باقی مانده قرارداد او را به طور یکجا به وی پرداخت نمایند.

علی کریمی در آستانه سرمربیگری پرسپولیس، کالدرون دبه کرد!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کابینت، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در ایمیلی که به این باشگاه ارسال نموده شروطی را در نظر گرفته که به نظر می رسد راه را برای بازگشت او به جمع سرخپوشان بسته است.

کالدرون در یکی از شروطی که برای باشگاه پرسپولیس گذاشته تاکید نموده که مسئولان باشگاه باید 450 هزار دلار باقی مانده قرارداد او را به طور یکجا به وی پرداخت نمایند. از سوی دیگر وی در این ایمیل تاکید نموده برای هر پیروزی باید حدود 3 هزار دلار پاداش به خودش و دستیارانش پرداخت گردد.

این مرد آرژانتینی در این ایمیل شروط دیگری قرار داده که نشان می دهد راه برای بازگشت او بسته خواهد شد. در خصوص جانشین کالدرون گفته می گردد علاوه بر علی دایی که یکی از گزینه ها بود، علی کریمی دیگر پیشکسوت پرسپولیس هم گزینه شده و احتمال جدی شدن مذاکره با وی وجود دارد.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

به گزارش دانشجو، طبق آخرین اخبار و به دستور وزیر ورزش آخرین کوشش ها برای بازگشت کالدرون از سوی مدیران پرسپولیس در حال اجرا است اما طبق شنیده ها درصورتی که سرمربی آرژانتینی به ایران برنگردد، علی کریمی از شانس بالایی برای راهنمایی سرخپوشان برخوردار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "علی کریمی در آستانه سرمربیگری پرسپولیس، کالدرون دبه کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی در آستانه سرمربیگری پرسپولیس، کالدرون دبه کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید