فراخوان شرکت در سومین سمپوزیوم آثار دانشجویی علوم اجتماعی

به گزارش وبلاگ کابینت، اتحادیه انجمن های علمی علوم اجتماعی کشور سومین سمپوزیومِ آثار دانشجویی علوم اجتماعی کشور را در اردیبهشت ماه سال 1399 برگزار می نماید.

فراخوان شرکت در سومین سمپوزیوم آثار دانشجویی علوم اجتماعی

به گزارش وبلاگ کابینت، این سمپوزیوم جهت تبیین و نقد وضعیت اجتماعی کشور از منظر فرودستان علمی و مالی(غیر استادان و غیر حاکمان) از سوی اتحادیه انجمن های علمی علوم اجتماعی کشور برگزار می گردد. مهلت ارسال چکیده نوشتار 30 آذر ماه امسال است.

براساس آن چه در اطلاعیه سومین سمپوزیوم کشوری آثار دانشجویی علوم اجتماعی آمده است، این سمپوزیوم امسال محور ویژه ای ندارد تا مجری و برگزار کننده رویداد نقشی در معین و جهت دهی به موضوع آثار شرکت کنندگان نداشته باشد؛ بلکه به اعتبار خرد جمعی دانشجو و کنشگر علوم اجتماعی مهم ترین موضوعات معین شده اند. با این وجود، موضوعاتی صرفاً جهت پیشنهاد به همراه شرح شان متعاقباً به وسیله تریبون­ های رسمی سمپوزیوم (سایت، توییتر، اینستاگرام و کانال تلگرام) اعلام خواهند شد.

در فراخوان این سمپوزیوم آمده: همچنین شورای راهبردی سمپوزیوم سوم در راستای در بر دریافت تنوع موضوعات مربوطه و افزایش کیفیت آثار دریافتی، بنا دارد در کنار داوری های رایج در همایش ها، در صورت تمایل خالق اثر، از نظر تخصصی مشاوران علمی بهره گیرد تا خالقان آثار دانشجویی را در رسیدن به کیفیت مطلوب کمک کنند. بدیهی است در پذیرش آثار هیچ معکمک جز علمی بودن و اجتماعی بودن درنظر گرفته نخواهد شد.

آثار ارسالی می تواند به صورت مقاله، جستار، روایت، عکس و مستند اجتماعی باشد. مهلت ارسال آثار چند رسانه ای 30 بهمن 98 است. اعلام پذیرش چکیده نوشتار 30بهمن 98 و همچنین مهلت ارسال اصل نوشتار 29 اسفند 98 است. برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در سمپوزیوم به socialsymposium.ir مراجعه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراخوان شرکت در سومین سمپوزیوم آثار دانشجویی علوم اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان شرکت در سومین سمپوزیوم آثار دانشجویی علوم اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید