فلفلی: فوتبال پنج نفره یکسال است که اردو ندارد

به گزارش وبلاگ کابینت، سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره گفت: در حالی برای مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو در مهرماه آماده می شویم که این تیم مدت یکسال و بعد از مسابقات جهانی اسپانیا تا به الان هیج اردوی تدارکاتی نداشته است.

فلفلی: فوتبال پنج نفره یکسال است که اردو ندارد

جواد فلفلی در گفت و گو با وبلاگ کابینت، در ارزیابی از وضعیت تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو اظهار کرد: با وجود اینکه تیم فوتبال پنج نفره باید مهرماه در مسابقات کسب سهمیه که تنها فرصت برای کسب جواز حضور در بازی های پارالمپیک است شرکت کند، متأسفانه بعد از مسابقات جهانی اسپانیا که خرداد سال گذشته برگزار گردید تا به الان هیچ اردوی آمادگی برای تیم تشکیل نشده و دقیقاً نمی دانم تیم در چه شرایطی واقع شده است.

وی گفت: برای آماده سازی این تیم برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند 6 مرحله اردوی داخلی پیش بینی شده که نخستین اردو بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می گردد. البته این در حالی است که اکثر تیم ها در یکسال گذشته که تیم فوتبال پنج نفره ایران هیچ برنامه ای نداشته، در تورنمنت های مختلف شرکت کردند و شرایط بهتری نسبت به تیم ایران دارند. به هر صورت شرایط سختی است و ما باید در این شرایط بتوانیم برای کسب سهمیه در قهرمانی آسیا جز دو تیم برتر قرار بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره گفت: در نخستین اردوی تیم ملی فوتبال پنج نفره که تیرماه برگزار می گردد سعی داریم 15 بازیکن را از بین بازیکنان باتجربه و کسانی که در 4 مرحله استعدادیابی شناسایی شده اند، به تیم دعوت کنیم تا در انتها 6 مرحله اردوی آماده سازی، 8 بازیکن و 2 نفر دروازه بان برای مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب کنیم.

فلفلی در انتها پیرامون این پرسش که چقدر امید به تکرار نایب قهرمانی و یا کسب عنوان قهرمانی در تایلند دارید، اضافه کرد: هر چند با شرایط فعلی تکرار نایب قهرمانی کار سختی است، اما کوشش خواهیم کرد برای کسب سهمیه با تمام قدرت برابر حریفان آسیایی رقابت کنیم تا سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو را از دست ندهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فلفلی: فوتبال پنج نفره یکسال است که اردو ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلفلی: فوتبال پنج نفره یکسال است که اردو ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید