فیس لیفت هوندا ریج لاین 2021 ظاهری قدرتمند را به نمایش می گذارد

به گزارش وبلاگ کابینت، در حالی که مدل قبلی هوندا ریج لاین طراحی نرم تری داشت، فیس لیفت 2021 این وانت پیکاپ ظاهری قدرتمندتر را نشان می دهد تا به جز جاده، برای آفرود هم گزینه ای مناسب باشد.

فیس لیفت هوندا ریج لاین 2021 ظاهری قدرتمند را به نمایش می گذارد

زمانی که نسل دوم هوندا ریج لاین در سال 2017 عرضه شد، با وجود فضای درونی راحت و ویژگی های هوشمندانه مانند صندوق در جایگاه عقب یا گشتاور برداری چهار چرخ، ظاهر نهایی نرم و کراس اوور-مانند آن موجب از بین رفتن تمایل بعضی خریداران شد. اما به لطف به روزرسانی مدل 2021 که قسمت جلویی خودرو را با ظاهر مربع-شکل و سخت تر طراحی نموده است، چنین چیزی کمتر درباره آن صادق است.

با وجود آنکه برای فیس لیفت خودروها معمول نیست، هوندا ریج لاین 2021 در بخش جلویی از ورق فلزی کاملا جدیدی بهره می گیرد. جلوی شیب دار پیکاپ تغییر نموده و مجموعه ای از گلگیرها با ظاهری سخت تر و یک کاپوت بالاتر جایگزین آن شده است که نمای جلویی خودرو را کاملا بالا نشان می دهد.

جلوپنجره مشبک ایستاده و برآمدگی قابل توجه کاپوت، به پیکاپ-شکل بودن ریج لاین جدید یاری می نماید. طراحان همچنین سپر جلو را با استفاده از گوشه های شاخص تر تغییر شکل داده اند و دریچه های هوای آرام را در قسمت جلو اضافه نموده اند تا به این وانت یاری کند هوا را کمی بهتر به درون خودرو انتقال دهد.

  • هوندا آکورد 2018 متحول می گردد

به جز قسمت جلویی بلندتر، در نمای جانبی خودرو تغییر چندانی دیده نمی گردد. هوندا ریج لاین 2021 در عقب هم اگرچه دارای چند شکاف و دو خروجی اگزوز است، اما ظاهر تقریبا یکسانی با مدل های قبلی دارد. هوندا با انجام تحقیقات بازار نشان می دهد که صاحبان پیکاپ تمایل دارند لوله های اگزوز خودروی آن ها نمایان باشد، بنابراین در مدل 2021 اگزوز پنهان شده در خروجی برداشته شده است.

در داخل خودرو هم تغییراتی دیده می گردد. هوندا فیس لیفت 2021 را به جدیدترین سیستم سرگرمی-اطلاع رسانی خود همراه با دکمه فیزیکی کنترل صدا و امکانات داشبورد با رنگ های متمایز مجهز نموده است.

به روزرسانی بیشتر ریج لاین 2021 یک سبک جدید توسعه عملکرد هوندا (HPD) است که یکی از چهار گزینه پس فراوری برای این پیکاپ محسوب می گردد. در مجموعه HPD یک جلوپنجره مشبک با بافت گسترده V-شکل، مجموعه ای منحصربه فرد از برچسب ها و نشان ها، و چرخ های چشم نواز برنزی موجود است.

این مجموعه همچنین شامل افزونه های منحنی و سخت چرخ ها با لبه های مورب است که به زاویه دارتر و محکم تر بودن محل استقرار چرخ یاری می نماید. سه مجموعه دیگر پس فراوری با نام های یوتیلیتی (Utility)، فانکشن (Function)، و فانکشن پلاس (+Function) شناخته می گردد و همه این چهار مجموعه در هر تیپ ریج لاین دردسترس خواهد بود.

ریج لاین جدید همچنین شکل قبلی صندوق عقب خود را حفظ نموده است و با جمع شدن جایگاه عقب هم به بالا و پایین امکان تغییر دلخواه فضای داخلی را فراهم می نماید تا برای بارهای با شکل های گوناگون بهینه باشد و فضای درونی بزرگی را شکل دهد.

به گفته هوندا در مدل فیس لیفت ریج لاین، راحتی در جاده و قابلیت آفرود یکسان است و بنابراین احتمالا می توان انتظار داشت که در بزرگراه به راحتی کند حرکت کند و جاده های سخت را به ویژه با دیفرانسیل چهار چرخ انتخابی، ب آسانی بپیماید.

قیمت این پیکاپ که اوایل سال آینده در بازار عرضه می گردد، هنوز مشخص نشده است.

  • رنو مگان 2020 با فیس لیفت جزئی معرفی گردید

عکس کاور: نمای جلویی هوندا ریج لاین 2021

Credit: Honda

منبع: Motor1

منبع: دیجیکالا مگ

به "فیس لیفت هوندا ریج لاین 2021 ظاهری قدرتمند را به نمایش می گذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیس لیفت هوندا ریج لاین 2021 ظاهری قدرتمند را به نمایش می گذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید