فیلم جدید عبدالرضا کاهانی اکران می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، سخنگوی کارگروه اکران از ثبت قرارداد نمایش چند فیلم جدید از جمله تازه ترین ساخته عبدالرضا کاهانی در سینماهای کشور اطلاع داد.

فیلم جدید عبدالرضا کاهانی اکران می گردد

غلامرضا فرجی درباره مصوبات دوشنبه 12 شهریورماه این کارگروه به وبلاگ کابینت گفت: قرارداد فیلم مغزهای زنگ زده هومن سیدی بعد از نمایش فیلم پشت دیوار سکوت در گروه آزادی ثبت شد و قرارداد فیلم لازانیا به کارگردانی حسین قناعت نیز در گروه ماندانا بعد از فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم رحیم طوفان و قرارداد هشتگ رحیم بهبودی فر در گروه زندگی بعد از فیلم آخرین بار سحر را کی دیدی و قرارداد خانم یایا عبدالرضا کاهانی در گروه ایران بعد از جاده قدیم ثبت شد.

او اضافه کرد: قرارداد یک کیلو و بیست و یک گرم در گروه ماندانا ثبت گردیده و از چهارشنبه 14 شهریورماه جایگزین فیلم همه چی عادیه در سرگروه می شود ولی اکران فیلم همه چی عادیه در زیرگروه ها ادامه دارد.

به گفته فرجی قرارداد چراغ های ناتمام نیز بعد از دم سرخ ها در گروه باغ کتاب ثبت گردیده و از چهارشنبه اکران می شود. همچنین اکران دم سرخ ها در سینماهای زیرگروه ادامه خواهد داشت.

فیلم یک کیلو و بیست ویک گرم به کارگردانی رحیم طوفان و تهیه کنندگی وحید نیکخواه آزاد با بازی لیلا زارع، سعید آقاخانی، فرشته صدرعرفایی، آناهیتا افشار، بابک انصاری، روشنک گرامی، مریم کاویانی ساخته گردیده است.

این فیلم نوشته لیلا نیکزاد یک اثر اجتماعی است و سه قشر از طبقه فرهنگی را کارشناسی و روایت می نماید.

همچنین فیلم چراغ های ناتمام با بازی مجید صالحی، شقایق فراهانی، حسین مهری، الهام نامی، حسین ملکی، داریوش ارجمند و علیرضا استادی ساخته مصطفی سلطانی است و داستانش درباره نویسنده ای پایبند به باورهای اعتقادی است که به دنبال مضمونی مرتبط با باورهایش می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فیلم جدید عبدالرضا کاهانی اکران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم جدید عبدالرضا کاهانی اکران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید