قدردانی جوانان ونزوئلایی از تهران با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران

به گزارش وبلاگ کابینت، گروهی از جوانان ونزوئلایی با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران مقابل یکی از کوه های معروف این کشور ازتلاشهای تهران جهت ارسال بنزین به کشورشان تشکر کردند.

قدردانی جوانان ونزوئلایی از تهران با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کابینت، بعضی جوانان ونزوئلایی در اقدامی نمادین پرچم جمهوری اسلامی ایران را در روزهای گذشته مقابل کوه مونت پیداد در این کشور به اهتزاز درآوردند.

روا خاویر از فعالان توییتری با انتشار تصاویری از برافراشته شدن پرچم ایران مقابل کوه های مونت پیداد، مکان آرامگاه هوگو چاوز رئیس جمهور فقید این کشور نوشت، این اقدام به نشانه تشکر مردم ونزوئلا از جمهوری اسلامی ایران برای یاری رسانی به اهالی این کشور و ارسال بنزین به ونزوئلا صورت گرفت.

ایران در روزهای گذشته با توجه به مشکل تامین بنزین در ونزوئلا پنج نفتکش خود را راهی این کشور نموده است، اقدامی که عصبانیت شدید مقامات آمریکایی را در پی داشته است.

از ونزوئلا خبر می رسد که یگانهای پدافند هوایی و موشکی این کشور آماده پشتیبانی از نفتکشهای ایران راهی این کشور هستند. گفته میشود که سامانه های موشکی بوک ام-2 اس-125پکورتا در ایالت فالکون مستقر شده و پدافند هوایی و نیروی هوایی این کشور در آماده باش کامل هستند. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "قدردانی جوانان ونزوئلایی از تهران با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی جوانان ونزوئلایی از تهران با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید