مرگ مرد میانسال در اعماق چاه 50 متری

به گزارش وبلاگ کابینت، گرفتار شدن مرد میانسال در عمق چاه 50 متری، مرگ وی را به دنبال داشت.

مرگ مرد میانسال در اعماق چاه 50 متری

به گزارش وبلاگ کابینت به نقل از ایسنا، در پی بروز حادثه گرفتار شدن یک مرد میانسال در اعماق یک چاه و تماس عوامل انتظامی با سامانه 125 و درخواست کمک جهت نجات وی، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت 18:02 عصر روز گذشته آتش نشانان ایستگاه شماره دو از کوی صنعتی را به همراه تیم نجات 121 به محل حادثه در روستای حاجی آباد اعزام کرد.

مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی اراک که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: به گفته عوامل انتظامی حاضر در محل، در پی ناپدید شدن یک مرد میانسال از اتباع افغانی و نگرانی خانواده وی، پس از تحقیقات مشخص شد که وی به علت نامعلوم وارد چاهی در اطراف روستای حاجی آباد به عمق 50 متر شده و با توجه به عدم امکان برقراری تماس هیچگونه اطلاعی از سلامت وی در دسترس نیست.

وی افزود: آتش نشانان پس از بررسی محل حادثه، اقدام به نصب علائم هشدار دهنده در محل کردند و کارگاه نجات بر روی دهانه چاه برپا شد.

مدیر منطقه عملیات شرح داد: آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص، با رعایت اصول ایمنی وارد چاه شدند و با تلاش فراوان پیکر بی جان این مرد را از چاه خارج کردند. امدادگران اورژانس حاضر در محل پس از معاینات پزشکی، مرگ وی را اعلام کردند.

بر اساس این گزارش، جسد این مرد به عوامل انتظامی حاضر در صحنه تحویل داده شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "مرگ مرد میانسال در اعماق چاه 50 متری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرد میانسال در اعماق چاه 50 متری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید