معارفه و تکریم معاون فرمانداری شهرستان شیراز

مراسم معارفه و تکریم معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شیراز برگزار گردید.

معارفه و تکریم معاون فرمانداری شهرستان شیراز

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از شیراز؛ مراسم معارفه و تکریم معاون فرمانداری شهرستان شیراز با حضور حیدر عالیشوندی فرماندار، راسخ میمندی معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و سایر مسئولان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این مراسم حسن همتی به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان شیراز منصوب شد.

فرماندار شیراز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات دکتر علی سعیدی معاون پیشین فرمانداری، گفت: یک پرسنل وزارت کشور، هیچ گاه مراسم تودیع ندارد.

حیدرعالیشوندی با اشاره به اینکه هر فردی در هر پستی ممکن است بسته به شرایط زمان و مکان تغییر کند، اما اعتقادی به تودیع ندارم، اظهار کرد: سعی من بر این است که سازمانی پویا و فعال داشته باشم.

وی ادامه داد: امروز مراسم تودیع و معارفه نیست بلکه تودیع من است، چون دیگر طبق قانون بازنشستگی که شامل حال بنده میگردد دیگر من در این مراسمات حضور ندارم و آماده هستم این مسئولیت را تحویل دهم.

حیدر عالیشوندی با اشاره به اینکه 750 شعبه در شهر شیراز در انتخابات گذشته داشتیم که 25 هزار نفر در این شعبه ها حضور داشتند، بیان نمود: در این مدتی که در پست فرمانداری بودم به یاری نیروی خدوم فرمانداری 3 انتخابات پرشکوه صورت گرفته است و پرسنل فرمانداری همیشه در انتخابات در کوشش بودند و فرمانداری شیراز در کنار استانداری و معاون سیاسی امنیتی در این مدت توانسته است، صندلی فرمانداری را ارتقاء دهد.

راسخ میمندی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس هم گفت: با توجه به اینکه امروز کشور شرایط سخت و دشواری را پشت سر می گذارد همواره نیازمند گذشت و فداکاری هستیم.

وی ادامه داد: پذیرفتن این منصب توسط حسن همتی آن هم در این شرایط سخت با حقوق بسیار پائین، نشان از ایثار و فداکاری است.

راسخ میمندی با بیان اینکه متاسفانه امروز از اقتصاد به عنوان اهرم سیاسی علیه ملت اسفاده میگردد، اظهار کرد: در این شرایط سخت که بر کشور تحمیل شده است میطلبد شرایط مدیریت ما هم متغیر گردد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد توطئه جدید است، گفت: مهمترین سرمایه های اجتماعی هر کشور نیروی انسانی کار آمد آن کشور است و مدیریت ها میتوانند کشور را از تنگنا ها و پیچ های سخت عبور دهند.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس اضافه نمود: متاسفانه سرمایه های اجتماعی که مهمترین سرمایه کشور هستند به حداقل سطح خود رسیده است و اعتماد مسئولین بین آحاد مردم کاهش پیدا نموده است و برای برون رفت از این شرایط مسئولان مربوطه باید از ظرفیت نخبگان دانشگاهی استفاده نمایند.

وی با اشاره به اینکه امروزه دشمن به مبارزات علمی روی آورده است، ادامه داد: باید برای خروج از این شرایط برنامه جامع و مشخصی داشته باشیم.

راسخ میمندی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت های علمی و پژوهشی شهر شیراز نهایت استفاده را برد، اضافه نمود: برای درمان بیماری ها و آسیب های اجتماعی زیادی که در کلانشهر شیراز با آن روبرو هستیم باید برنامه ریزی مدون و جامعی انجام گردد.

وی توضیح داد: کسی انتظار شق القمر از مسئولان را ندارد بلکه فقط انتظار این است وضعیت نسبی و مطلوبی را ایجاد کنیم.

معاون جدید فرماندار شیراز در این مراسم نیز موفقیت در این پست را نیازمند همکاری همه همکاران خود در فرمانداری بیان کرد و گفت: قطعا از نظر تمامی نخبگان و دانشجویان استفاده خواهم کرد و صیانت از حقوق شهروندان از جمله اولویت های کاری من است.ن

معرفی معاون جدید فرماندار شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "معارفه و تکریم معاون فرمانداری شهرستان شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معارفه و تکریم معاون فرمانداری شهرستان شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید