معضل لباس و توپ های کهنه در آموزشگاه پرسپولیس

به گزارش وبلاگ کابینت، تیم های پایه برای فصل سرما لباس گرم ندارند و از توپ های از رده خارج گردیده تیم بزرگسالان استفاده می نمایند.

معضل لباس و توپ های کهنه در آموزشگاه پرسپولیس

به گزارش وبلاگ کابینت ، تیم های پایه پرسپولیس حال و روز خوشی ندارند. پیش از این البته بارها و بارها از مسائل شان نوشته بودیم اما این بار محمد پنجعلی مدیر آموزشگاه باشگاه به مسائل تازه ترین اشاره نموده است: باشگاه در ابتدای فصل تنها دو دست لباس قرمز و سفید به تیم های پایه داده و هر چند ماه یک بار هم توپ در اختیار این تیم ها قرار می دهد. ما برای فصل سرما تقاضای لباس گرم برای تیم های پایه کردیم اما می دانیم برای تامین این لباس ها به مشکل خواهیم خورد. ما توپ تمرین هم نداشتیم و مجبوریم توپ های از رده خارج گردیده تیم بزرگسالان را در آموزشگاه استفاده کنیم.

پنجعلی سپس از پرداختی های باشگاه به پایه ها گفته: باشگاه تاکنون 20 تا 25 درصد قرارداد کادرفنی تیم های پایه را پرداخت نموده اما خب متاسفانه هر پولی به باشگاه می آید، برای پرداخت بدهی های گذشته هزینه می گردد و در نهایت به آموزشگاه چیزی نمی رسد.

کمبود بازیکن هم مورد دیگری است که مدیر آموزشگاه باشگاه پرسپولیس با ناراحتی به آن اشاره می نماید: نتایج تیم های پایه به نسبت داشته ها و شرایط شان خیلی خوب بوده اما ما مجبوریم بازیکن نونهال را که 3 سال از نوجوانان کوچکتر است، در رده سنی نوجوانان بازی دهیم. البته می دانیم که این کار خطر مصدومیت و خالی کردن بدن را برای این بازیکن نونهال افزایش می دهد اما چاره ای نداریم چون در رده پایه هم اجازه جذب بازیکن نداریم.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی

به "معضل لباس و توپ های کهنه در آموزشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معضل لباس و توپ های کهنه در آموزشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید