مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است

به گزارش وبلاگ کابینت، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید تیمش برای اولین به دلیل تاکتیک حریف یک گل دریافت نموده است.

مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است

به گزارش وبلاگ کابینت، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی تبریز بعد از تساوی مقابل پدیده تیم سابق خود در نشست خبری گفت: تنها بازی ای بود که گل تاکتیکی خوردیم. روی تمام مسائل کار نموده بودیم اما گل خوردیم. پدیده بهترین تیم ایران است و زیباترین فوتبال را ارائه می نماید. صدرنشین است و حقش است. با این بضاعت کم توانستیم مقابل چنین تیمی امتیاز گرفتیم و خوشحالم. در ابتدا جو به شدت سنگین بود و بازیکنانم شوکه بودند.

مهاجری گفت: حق میزبان است که ورزشگاهش را به هر شکلی پر کند. در سال هایی که به عنوان بازیکن و مربی در مشهد کار کردم چنین جوی ندیده بودم. تیم خوب و کادرفنی خوبی در پدیده هستند و این بازی برای من دوسر برد بود.

سرمربی ماشین سازی توضیح داد: پدیده تیمی بسیار خوب است، مسائل مختلفی داریم اما توانستیم خوب کار کنیم.

مهاجری خاصرنشان کرد: حق کشی در فوتبال زیاد است. در بازی های قبلی مقابل سپاهان و پرسپولیس اتفاقاتی افتاد که دیدید. در دورانی که در پدیده بودم، خواهش کردیم بازی پدیده ذوب به خاطر لغو پرواز مشهد اصفهان عقب بیافتد. حتی یک روز جابجا نکردند و تیمم در سه بخش با ماشین عازم اصفهان شد و در نهایت دیدیم که میلاد غریبی رباطش پاره شد. الان میلاد غریبی کجاست؟ چه کسی جواب سرنوشت این جوان را می دهد؟

او در خصوص رفتار زشت کنعانی زادگان در انتهای مسابقه و تحریک بازیکنان پدیده گفت: عمل زشت، زشت است. من در حال خسته نباشید به بازیکنان حریف و داوری بودم که چنین اتفاقی روی داده است. با هر عمل زشتی قطعا برخورد می کنم.

مهاجری مطرح نمود: یک سری جاها بازی را کنترل کردیم، اگر کنترل نمی کردیم که کلاه سرمان می رفت. باید اکبر صادقی را کنترل می کردیم. با این حال دو گل تاکتیکی خوردیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم ما این همه روی این مسائل کار کردیم و باز اینگونه گل خوردیم. می دانستیم تنها جایی که شاید بتوانیم به پدیده ضربه بزنیم، کرنر است و دو بار استفاده کردیم. در نیمه اول که به داور اعتراض کردم به خاطر این بود که فکر کنم لباس بازیکن ماشین سازی را کشیدند.

سرمربی ماشین سازی اضافه کرد: یک سری هیجانات مربوط به جریان مسابقه است، من هم خودم را دوست دارم و هم پدیده و فوتبال شهرم. الان که سیاه جامگان نیست ناراحتم اما من امروز در ماشین سازی مسئولیت دارم.

مهاجری در خصوص درگیری سرآسیایی و یکی از اعضای کادرفنی ماشین سازی گفت: برای ما زشت است که شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. من سرآسیایی را بسیار دوست دارم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. باید بپرسم و با کادرم اگر مقصر باشد برخورد می کنم.

او در پاسخ به اینکه کنعانی زادگان با چنین رفتارهایی، شانسی برای بزرگ شدن در فوتبال ایران دارد یا نه، گفت: نمی دانم دقیقا چه اتفاقی اتفاق افتاده اما هر عمل زشتی را محکوم می کنم. اگر قرار باشد بازیکنی رفتارهای زشتی از خود به نمایش بگذارد قطعا شانس بزرگ شدن را از دست می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید