مهاجم بارسلونا به عضویت دورتموند درآمد

به گزارش وبلاگ کابینت، پاکو آلکاسر با امضای قراردادی قرضی یک ساله به عضویت تیم دورتموند درآمد.

مهاجم بارسلونا به عضویت دورتموند درآمد

به گزارش وبلاگ کابینت و به نقل از بیلد، پاکو آلکاسر مهاجم فصل قبل تیم فوتبال بارسلونا با امضای قراردادی قرضی یک ساله به عضویت تیم دورتموند درآمد. گفته گردیده است او با امضای این قرارداد در این فصل 2 میلیون یورو به دست خواهد آورد.

آلکاسر که از والنسیا راهی بارسلونا شد، در این تیم نتوانست چندان فرصت بازی به دست بیاورد و همین مسئله باعث شد تا سران بارسلونا او را قرضی در اختیار دورتموند قرار دهند.

بوروسیا دورتموند که این فصل در لیگ قهرمانان نیز حاضر است امیدوار است ناکامی فصل قبل را به دست فراموشی بسپارد و به همین خاطر بازیکنان خوبی را در این فصل جذب نموده است که تاکنون آلکاسر آخرین بازیکن زردپوشان آلمان بوده است.

این بازیکن درباره حضور در دورتموند گفت: بی صبرانه منتظر بازی در بوندسلیگا هستم. لیگ آلمان یکی از بهترین لیگ های اروپا است و دورتموند نیز با هواداران زیادی که دارد برای هر فوتبالیستی جذاب است. امیدوارم بتوانم در این فصل بهترین بازیهای ممکن را برای تیمم ارائه کنم.

آلکاسر در مدتی که در بارسلونا بود موفق شد 50 بار برای تیمش به میدان برود و قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در کوپا دل ری و قهرمانی در سوپر جام اسپانیا را به دست بیاورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجم بارسلونا به عضویت دورتموند درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم بارسلونا به عضویت دورتموند درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید