مورینیو: بعد از ترک منچستریونایتد تصمیم گرفتم در تابستان به مربیگری بازگردم

به گزارش وبلاگ کابینت، ژوزه مورینیو، سرمربی پیشین تیم منچستریونایتد انتظار دارد در تابستان پیش رو به عرصه مربیگری بازگردد.

مورینیو: بعد از ترک منچستریونایتد تصمیم گرفتم در تابستان به مربیگری بازگردم

به گزارش وبلاگ کابینت، ژوزه مورینیو که از زمان اخراج شدنش از سمت سرمربیگری تیم فوتبال منچستریونایتد در ماه دسامبر، به عنوان کارشناس و مفسر ورزشی با شبکه تلویزیونی بی این اسپورت همکاری می نماید، از بازگشتش به نیمکت مربیگری در تابستان پیش رو اطلاع داد.

آقای خاص در گفت وگو با رادیو مونت کارلو فرانسه گفت: من قابلیت های های مختلفی دارم که یکی از آنها احترام به باشگاه های دیگر و سرمربیانش است. من هیچگاه نگفته ام که فلان باشگاه مرا می خواهد و با من تماس گرفته اند. وقتی در ماه دسامبر منچستریونایتد را ترک کردم، بلافاصله تصمیم گرفتم در تابستان کارم را دوباره از سر بگیرم. امیدوارم در ماه جولای با پروژه ای که واقعاً دوستش دارم به مربیگری بازگردم.

سرمربی پیشین تیم های رئال مادرید و اینتر اما به این موضوع اشاره نکرد که تنها حاضر است به تیمی برود که مدعی کسب جام در رقابت های مختلف باشد و همین گزینه های بیشتری را پیش روی وی برای ادامه دوران مربیگری اش قرار می دهد.

مورینیوی 56 ساله که گفته می گردد بندی در قراردادش با منچستریونایتد وجود داشته که در صورت اخراج شدنش نمی تواند انتقاد یا اظهارنظری منفی در مورد این باشگاه کند، در مواجهه با پرسشی در مورد منچستریونایتد گفت: صحبت در مورد من یونایتد برای من سخت است. نمی توانم در مورد آنها با همان لذت و آزادی که درباره باشگاه های دیگر اظهارنظر می کنم، صحبت کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو: بعد از ترک منچستریونایتد تصمیم گرفتم در تابستان به مربیگری بازگردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: بعد از ترک منچستریونایتد تصمیم گرفتم در تابستان به مربیگری بازگردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید