نادر دست نشان: جایی که ناظر بازی را قبل از مسابقه می زنند من چه بگویم؟، جای شکر دارد که زنده ایم!

نادر دست نشان، سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت: من تعجب می کنم فدراسیون فوتبال چرا اجازه می دهد در این شرایط مسابقات برگزار گردد.

نادر دست نشان: جایی که ناظر بازی را قبل از مسابقه می زنند من چه بگویم؟، جای شکر دارد که زنده ایم!

نادر دست نشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی یک - یک تیمش در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: به این شکل برگزار کردن مسابقات ظلم است. من تعجب می کنم چرا فدراسیون اجازه می دهد چنین مسابقاتی برگزار گردد. جایی که ناظر بازی قبل از آغاز مسابقه مورد حمله قرار می گیرد، ما چه بگوییم؟ وقتی ما در حال پیاده شدن از اتوبوس بودیم، عده ای داشتند سعید فتاحی را می زدند! در طول بازی هم سراسر با استرس، ترس و نگرانی بازی کردیم. با بلندگوهای که ورود آنها به استادیوم ممنوع است، ناظر، بازیکن و سرمربی حریف را تهدید می کردند. اینها اتفاقات عجیبی است.

وی اضافه نمود: مسجدسلیمان شهر بافرهنگی است. ما اشتباه می کنیم اجازه می دهیم 10، 15 نفر فرهنگ خوزستان را زیر سؤال ببرند. بعد از بازی تعدادی زیادی از مردم ما را دیدند و بابت رفتار این افراد عذرخواهی کردند. این رفتارها در حال ترویج پیدا کردن است. داور بازی خودش اعلام می نماید امنیت وجود ندارد، اما بازی را برگزار می نماید و نتیجه اش می گردد همین اشتباهات. کمیته داوران وقت های تلف شده را حساب کند و ببیند این بازی چقدر وقت تلف شده داشته است. ضمناً عمده این وقت های تلف شده هم به تیم میزبان مربوط می شد. چرا ما باید وقت های تلف شده آنها را تحمل کنیم! تماشاگران حریف اشتباهاً مربی خودشان را زده اند، چرا ما باید وقت های تلف شده آن را تحمل کنیم؟

سرمربی تیم سپیدرود در ادامه با اشاره به پرتاب سنگ از سوی طرفداران مسجدسلیمانی و برخورد آن با سر فیروز کریمی توضیح داد: این اتفاقات با جان مربی ها بازی می نماید. اگر کریمی شرایطش حادتر بود و می مُرد چه اتفاقی برای فوتبال ما می افتاد. با این وضعیت من در خصوص کیفیت فنی این بازی نمی توانم صحبت کنم، جز اینکه بگویم آقای داور پنالتی ما نگرفتی و خطا را بیرون از محوطه آوردی، آن هم به این دلیل که ابوالفضلی داور خط از گوشی به تو گفت خطا بیرون محوطه است. خیلی جالب است، یاری داور از 65 متری تشخیص داد این صحنه خارج از محوطه جریمه بود. یا در اخطارهایی که به بازیکنان ما داده شد هم همین وضع بود. نمی دانم ابوالفضلی چه شناختی از حسین شنانی داشت، هر اتفاقی در بازی می افتاد سریع می گفت شماره 14 سپیدرود بود. من دقیقاً کنار او بودم و می شنیدم چه می گفت. حتی در بین نیمه حیدری به شنانی گفت چرا در همه حاشیه ها هستی!

کیومرث بیات مدعی است داور به خاطر جو استادیوم مجبور به اعلام پنالتی به سود نفت مسجدسلیمان شده است.، دست نشان در واکنش به طرح این موضوع گفت: بله، الان فیلمش موجود است. داور با پنالتی که گفت تیم ما را تحت فشار قرار داد. شما گل بازی را نگاه کنید. اکبر آفاقی با دست راستش توپ را جلو می اندازد و گل می زند. آقای داور! چرا 9 دقیقه وقت تلف شده می گیری؟ شما بروید و حساب کنید، اگر وقت تلف شده بیشتر از هفت دقیقه شد. بیشتر این مدت را هم بازیکنان حریف روی زمین افتاده بودند. این اتفاقات باعث می گردد کیفیت واقعی فوتبال از بین برود. تیم نفت زحمت زیادی کشید، اما زیبایی های فوتبال زیر سؤال رفت. در بین نیمه بازی، ناظر تشخیص داد امنیت وجود ندارد و به همین دلیل تمام بازیکنان نیمکت نشین ما را به رختکن فرستاد. فتاحی و تیموری واقعاً هنر کردند که توانستند این بازی را برگزار نمایند. داوران هم هنر کردند این بازی را قضاوت کردند، اما به چه قیمتی؟ نمی دانم چه بگویم، فقط خدا را شکر می کنم که فتاحی و تیموری و سایر عوامل باعث شدند تا ما زنده از استادیوم بیرون بیاییم. الان فقط می توانم همین را بگویم که همین برای ما جای شکر دارد که زنده ایم و می توانیم زندگی کنیم!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نادر دست نشان: جایی که ناظر بازی را قبل از مسابقه می زنند من چه بگویم؟، جای شکر دارد که زنده ایم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادر دست نشان: جایی که ناظر بازی را قبل از مسابقه می زنند من چه بگویم؟، جای شکر دارد که زنده ایم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید