هافبک جوان آلمانی در فهرست زیدان

به گزارش وبلاگ کابینت، استعداد جوان فوتبال آلمان مورد توجه باشگاه رئال قرار گرفته و به نظر می رسد او یکی از خریدهای تابستانی زیدان خواهد بود.

هافبک جوان آلمانی در فهرست زیدان

هافبک جوان آلمانی در فهرست زیدان

استعداد جوان فوتبال آلمان مورد توجه باشگاه رئال قرار گرفته و به نظر می رسد او یکی از خریدهای تابستانی زیدان خواهد بود. نشریه آلمانی کیکر مطرح نمود جولیان برانت 22 ساله نیز یکی از بازیکنان مورد علاقه زیزو برای فصل تابستان است.

علیرغم تنها 22 سال سن، برانت به طور منظم در طول شش فصل گذشته برای لورکوزن به میدان رفته و 39 گل در 206 بازی برای این تیم در بوندس لیگا به ثمر رسانده است.

جولیان برنت که توانایی بازی هم در پست هافبک میانی و هم وینگر را داراست، در ماه فوریه تبدیل به اولین بازیکن بایرلورکوزن شد تا جایزه بهرین بازیکن ماه بوندسلیگا را به دست می آورد و همین عملکرد درخشان باعث ابراز تمایل رئال مادرید به جذب او شده است.

البته به جز رئال مادرید، رقیب همشهری آنها اتلتیکومادرید نیز خواستار به خدمت دریافت جولیان برانت است و در تابستان شاهد دربی مادرید برای جذب این ستاره آینده دار که 22 بار هم برای تیم ملی آلمان به میدان رفته و پیروز به زدن 2 گل هم شده، خواهیم بود.

منبع: ایران ورزشی

به "هافبک جوان آلمانی در فهرست زیدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هافبک جوان آلمانی در فهرست زیدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید