هشدار رومنیگه به کواچ

به گزارش وبلاگ کابینت، رئیس باشگاه بایرن به طور تلویحی به سرمربی تیمش هشدار داد که جایگاهش برای فصل بعد تضمین شده نیست و ممکن است جای خود را به مربی دیگری بدهد.

هشدار رومنیگه به کواچ

هشدار رومنیگه به کواچ

رئیس باشگاه بایرن به طور تلویحی به سرمربی تیمش هشدار داد که جایگاهش برای فصل بعد تضمین شده نیست و ممکن است جای خود را به مربی دیگری بدهد. بایرن این فصل از لیگ قهرمانان کنار رفته و اقتدار سال های اخیر در بوندس لیگا را نیز نداشته است. همین موضوع باعث شده تا شایعاتی درباره برکناری نیکو کواچ در خاتمه فصل شنیده شود.

کارل هاینتس رومینیگه گفت: هیچ تضمینی برای هیچ کسی در باشگاه بایرن مونیخ وجود ندارد و شما همیشه باید در این باشگاه آماده هر چیزی باشید، این همان شالوده و فلسفه باشگاه بایرن مونیخ است و شما باید با این فشار کنار بیایید، پس اگر شما نمی توانید این کار را انجام دهید، در باشگاه اشتباهی حضور دارید.

وی ادامه داد: حتی اگر بایرن مونیخ این فصل در بوندسلیگا دوم هم بشود از نظر من فاجعه نخواهد بود. طرح فعلی این است که اولیور کان جانشین من شود، قرارداد من در دسامبر 2021 به خاتمه می رسد و ما متقاعد شده ایم که اولیور کان جانشین خوبی برایم خواهد بود، اما نمی دانم تا آن مقطع نیز نیکو کوواچ در باشگاه حضور خواهد داشت یا خیر .

منبع: ایران ورزشی

به "هشدار رومنیگه به کواچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار رومنیگه به کواچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید