واکنش اسطوره های لیورپول به سرانجام 3 دهه انتظار برای قهرمانی در لیگ برتر

به گزارش وبلاگ کابینت، تعدادی از ستاره های اسبق تیم فوتبال لیورپول به اولین قهرمانی این تیم در لیگ برتر طی 30 سال گذشته واکنش نشان دادند.

واکنش اسطوره های لیورپول به سرانجام 3 دهه انتظار برای قهرمانی در لیگ برتر

به گزارش وبلاگ کابینت، اولین قهرمانی لیورپول در لیگ برتر انگلیس طی 30 سال گذشته با شکست منچسترسیتی در خانه چلسی مسجل شد و این اتفاق واکنش اسطوره هایی این تیم را به همراه داشت.

استیون جرارد، کاپیتان و هافبک انگلیسی سابق لیورپولی ها که اکنون سرمربی تیم گلاسکوی اسکاتلند است، درباره اولین قهرمانی این تیم از سال 1990 - افتخاری که خودش در 17 سال حضورش در آنفیلد پیروز به تجربه آن نشد - در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: تبریک به همه لیورپولی ها بابت قهرمانی در لیگ برتر انگلیس. یک دستاورد باورنکردنی از یک تیم باورنکردنی، متشکل از بازیکنان طراز اول زیر نظر یک مربی طراز اول. همچنین لازم است اشاره ای خاص هم به حمایت گروه فنوی به عنوان مالکان باشگاه داشته باشم. در نهایت و مهمتر از همه نیز باید از هوادارانی که 30 سال صبر کردند تشکر کنیم. بیاید جشن را آغاز کنیم.

یکی دیگر از اسطوره های باشگاه لیورپول، کنی دالگلیش بود. او که در دوره اول مربیگری اش در لیورپول (1985 تا 1991) آخرین قهرمانی قرمزپوشان در لیگ برتر را رقم زده بود، به شبکه BT Sport گفت: دو سال گذشته، و از زمانی که یورگن آمد، شرایط تیم بسیار مثبت بوده است. او فوق العاده کار کرده و دربرگیرنده تمام معیارهایی است که در باشگاه لیورپول یک ارزش محسوب می شود. هرآنچه که برای این تیم رقم خورده، لایقش بوده است. لیورپول فرازونشیب هایی داشت. تا زمانی که یورگن اینجا باشد، ما کلی روزهای شاد دیگر پیش رو داریم. لیورپول چه در اوج و چه در اُفت، همیشه به شیوه ای فوق العاده مورد حمایت واقع شده است. خودتان می دانید که این قهرمانی چقدر ارزش دارد. سلطه بر فوتبال انگلیس آنهم در حضور تیمی مانند منچسترسیتی کار سختی است. من برای همه لیورپولی ها خوشحالم. کار یورگن کلوپ فوق العاده بوده است.

یان راش دیگر اسطوره باشگاه لیورپول هم با یک توئیت به قهرمانی این تیم واکنش نشان داد و در آن نوشت: بهترین احساس را دارم! پسرها فردا می بینم تان.

رابی فاولر ستاره پیشین لیورپول نیز واکنش جالبی به قهرمانی این تیم نشان داد. او که به خاطر افتخارات و بازی های درخشانش در آنفیلد به خدای لیورپولی ها ملقب شده بود، به شوخی گفت حاضر است به خاطر کاری که کلوپ انجام داده این لقب را به مربی آلمانی لیورپول بدهد.

وی گفت: من فکر می کنم که الان دیگر باید این لقب را به یورگن بدهم. او می تواند این لقب را داشته باشد، چرا که نه. من می گذارم لقب من برای او باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش اسطوره های لیورپول به سرانجام 3 دهه انتظار برای قهرمانی در لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اسطوره های لیورپول به سرانجام 3 دهه انتظار برای قهرمانی در لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید