واکنش سفیر ایران به عدم صدور ویزا پرتغال برای ایرانی ها ، هیچ اتفاق امنیتی در سفارتخانه پرتغال رخ نداده است

به گزارش وبلاگ کابینت، سفیر ایران در پرتغال به اقدام اخیر لیسبون در عدم صدور ویزا برای ایرانیان در سفارت پرتغال واکنش نشان داد.

واکنش سفیر ایران به عدم صدور ویزا پرتغال برای ایرانی ها ، هیچ اتفاق امنیتی در سفارتخانه پرتغال رخ نداده است

وبلاگ کابینت: روزنامه پرتغال نیوز نوشت: وزیر خارجه پرتغال هفته گذشته در شرح به نمایندگان مجلس این کشور تایید کرد که روند صدور ویزا برای ایرانیان متقاضی سفر به پرتغال به طور موقت متوقف شده است. او تاکید نموده که این تصمیم ارتباطی به روابط تهران و لیسبون ندارد.

مرتضی دامن پاک جامی سفیر جدید ایران در پرتغال نیز با اشاره به اینکه صدور ویزا در ایران از سوی سفارت پرتغال متوقف شده است، گفت: بهتر بود این اقدام صورت نمی گرفت.

وی اضافه نمود: البته در فهم اولیه از بیانیه وزارت خارجه پرتغال و علت ارائه نشدن ویزا به شهروندان ایرانی اشتباهی انجام شده بود که بعدا وزارت خارجه پرتغال در بیانیه ای در این مورد شفاف سازی کرد.

سفیر ایران با بیان اینکه از نظر امنیتی در سفارتخانه پرتغال در تهران هیچ اتفاقی رخ نداده است گفت: مطمئن هستم این وضعیت خیلی زود حل خواهد شد.

منبع: چمدان

به "واکنش سفیر ایران به عدم صدور ویزا پرتغال برای ایرانی ها ، هیچ اتفاق امنیتی در سفارتخانه پرتغال رخ نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سفیر ایران به عدم صدور ویزا پرتغال برای ایرانی ها ، هیچ اتفاق امنیتی در سفارتخانه پرتغال رخ نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید