ویلچر هوشمندی که بهالکسا متصل می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، یک استارتاپ آمریکایی، نوعی ویلچر هوشمند طراحی نموده است که می تواند به دستیار صوتی الکسا متصل گردد و به ایمنی بیشتر کاربر یاری کند.

ویلچر هوشمندی که بهالکسا متصل می گردد

یک شرکت استارتاپی آمریکایی موسوم به LUCI میخواهد ویلچرهای هوشمند خود را تا اواخر سال 2020 در دسترس قرار دهد.

این ویلچر که نخستین نمونه در نوع خود است، به نرم افزار و سخت افزار پیشرفته ای مجهز شده که به اتصال حسگر به کار رفته در آن با فضای ابری یاری می نمایند. سخت افزار LUCI که به چرخ های این ویلچر متصل شده است، از افتادن و برخورد آن با موانع پیشگیری می نماید.

استارتاپ LUCI در حوزه به کارگیری فناوری های هوشمند کوشش می نماید که به قدرت تحرک یاری می نمایند. جرد دین(Jered Dean)، از بنیانگذاران این استارتاپ گفت: ما قصد داریم پیشنهاداتی را ارائه دهیم تا صنعت ما بتواند بحثی در خصوص معنای فناوری هوشمند را شروع کند.

وی اضافه نمود: هدف ما از شروع صحبت این است که افراد حرفه ای را در این زمینه تشویق کنیم تا مسائل بهتر حل شوند و به سوالات پاسخ داده گردد.

این کار موجب می گردد که هم عموم مردم و افراد حرفه ای، فناوری هایی را که در محصولات خود به کار می گیرند، درک نمایند و این فناوری برای کسانی که از آنها استفاده می نمایند، متحول گردد.

دین ادامه داد: ما اطمینان داریم که تفکر همکاران و صحبت های آنها می تواند به آینده ای استثنایی منجر گردد. ما امیدواریم که بتوانیم صحبت های بیشتری را با افرادی که به این محصولات علاقمند هستند، داشته باشیم و بیشتر در خصوص فناوری های آنها یاد بگیریم.

ویژگی های ویلچر هوشمند LUCI

*سیستم پیشگیری از سقوط: سیستم به کار رفته در این ویلچر طوری طراحی شده است که می تواند از افتادن آن پیشگیری کند و حرکت ویلچر را به شکلی تنظیم کند که به آرامی صورت بگیرد. همچنین این ویلچر، یک دکمه دارد که برای شرایط اضطراری طراحی شده است.

*جلوگیری از برخورد: LUCI به کاربران امکان داده است تا ویلچر را بدون ترس از برخورد با موانعی مانند دیوار، انسان، حیوانات یا وسایل خانه راهنمایی نمایند.

*سیستم هشدار: ویلچرهای هوشمند LUCI به صفحه نمایش کوچکی مجهز هستند که هنگام قرار دریافت ویلچر در خطر، یک صدای هشدار را پخش می نماید.

*آنالیز ایمنی سلامت: LUCI به کاربر یاری می نماید تا با انتشار برنامه شخصی، سلامت خود را مدیریت نمایند. داده های مربوط به سلامت کاربر، به پرتال او منتقل می شوند.

*ارتباط در فضای ابری: LUCI به کاربران یاری می نماید تا با گروه متخصصان این استارتاپ در ارتباط باشند. ارتباط آنها با استفاده از اپلیکیشن اندروید یا ios ممکن می گردد. علاوه بر این، LUCI به دستیار صوتی الکسا و گوگل نیز متصل می گردد تا شرایط شارژ باتری را آنالیز کند.

ویلچر هوشمند LUCI در حال حاضر در بعضی ایالات آمریکا در دسترس واقع شده است اما این استارتاپ، تاریخ ارائه آن را به اواخر امسال موکول نموده است.

قیمت این ویلچر برای کسانی که می خواهند آن را زودتر سفارش دهند، 8445 دلار معین شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ویلچر هوشمندی که بهالکسا متصل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلچر هوشمندی که بهالکسا متصل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید