ویژگی های جدید به اینستاگرام اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، براساس اطلاعات جدیدی که منتشر شده اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی های جدیدی است که امنیت صفحه کاربران خود را پس از هک شدن افزایش می دهد.

ویژگی های جدید به اینستاگرام اضافه می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ کابینت به نقل از دیلی میل، براساس اطلاعات جدیدی که منتشر شده اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی های جدیدی است که امنیت صفحه کاربران خود را پس از هک شدن افزایش می دهد.

در پی این ویژگی های جدید که قرار است اضافه گردد، احراز هویت کاربران به منظور تأمین امنیت صفحه آنها پیچییده تر می گردد.

این آزمایش که در واقع تست یک سری مراحل به جهت بازیابی حساب کاربری درون برنامه ای است برای کاربران از این جهت که بازپس گیری حساب را راحت تر می نماید، منفعت دارد. اما همین روند هک حساب های کاربری را برای هکرها سخت تر از قبل می نماید.

تمام این اقدمات به منظور حفظ امنیت صفحه و بسته شدن دست هکرها صورت می گیرد؛ در این پروسه جدید اطلاعات تماس با شخص از داخل خود اپ دریافت می گردد و کد 6 رقمی به آدرس ثانویه ای که وی قبلا تأیید نموده ارسال می گردد؛ این روش دسترسی مجددهکرها به حساب کاربری به وسیله ایمیل را محدود می نماید.

در چند ماه اخیر شکایات زیادی مبنی بر هک حساب های کاربری گزارش شده و برهمین اساس افزایش امنیت اکانت های اینستاگرام لازم است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ویژگی های جدید به اینستاگرام اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های جدید به اینستاگرام اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید